Wpis z mikrobloga

#rozowepaski mam pytanie do was.

Podsłuchałem przez przypadek rozmowę swojej kobiety w której usłyszałem, że jeżeli nie znajdę sobie pracy do września to się rozstaniemy. Rozmawiała podobno ze swoją babcią. Dopiero kończę studia, pracowałem już nie raz, obecnie skupiam się na niepisaniu pracy magisterskiej. Czy można kochać kogoś i zakładać coś takiego ? Mi się wydaje, że nie a nawet podchodzi mi to pod czyste oszustwo. TO chyba nie normalne co ? (,)

Zostawić ją, znaleźć pracę na #emigracja i śmiać się później do rozpuku gdzieś na Bahamach ?

zaskoczonybardzo - #rozowepaski mam pytanie do was. 

Podsłuchałem przez przypadek ...

źródło: comment_a67mQe1nIdEp4n1Fig0SfANOHZ13gTe6.jpg

Pobierz
  • 28
jeżeli nie znajdę sobie pracy do września to się rozstaniemy


@zaskoczonybardzo: typowe. Faceci są serio bardziej romantyczni niz kobiety. Ona oczekuje stabilizacji i takich tam pierdoł, pewnie mysli o dziecku i przyszłosci i widzi ze nie ma hajsu nie ma stabilizacji i nie wie co dalej bedzie, wiec tak: hajs w związku dla kobiet liczy sie mocno, chyba bardziej niz dla facetów
@zaskoczonybardzo: Hm, pytasz w Internecie o to, czy powinieneś się rozstać ze swoją dziewczyną, którą kochasz? Na podstawie strzępka rozmowy? Rozumiem, że to fatalne uczucie, gdy się usłyszy coś takiego, ale najlepiej będzie jak z nią to wyjaśnisz. Nie masz się czym krępować (że niby podsłuchałeś), powiedz jej jak się poczułeś i co ona na to. Tylko poproś ją o rozmowę, żeby to nie było "w biegu", tylko zupełnie na poważnie.
@raspberry_pi: jestem zaskoczony tak konstruktywną poradą. Wielkie Dzięki ! Możliwe, że tak zrobię ale póki co opcja ZOSTAW ma 6 plusów. W moim męskim umyśle, hajs jest ostatnią rzeczą potrzebną do szczęścia, ludzie zapomnieli o tym kiedyś, gdzieś. Marzyłem od zawsze o podróżach autostopem bez kasy. Chyba jadę na Bahamy. Boli to tym bardziej, że ja nigdy bym nie pomyślał, że zostawię osobę którą kocham bo nie ma pracy..
@zaskoczonybardzo: Nie ma za co :) Zastanawia mnie tylko, czy piszesz to wszystko na poważnie (skoro założyłeś konto tylko, żeby zdać to pytanie). Z treści wynika, że jesteś już dorosłym mężczyzną (ok. 25 lat, tak strzelam), więc dziwi mnie takie podejście... no niepoważne jednak. Uzależniać trwanie związku od ilości plusów na wykopie? Chyba, że piszesz to w szoku "pourazowym" :P
@zaskoczonybardzo: Nie wiem, naprawdę dziwna sytuacja. Skoro nigdy wcześniej nic Ci o tym nie wspominała (tzn., że zależy jej, żebyś miał pracę, bo np. chciałaby założyć z Tobą rodzinę, czy coś), to... nie wiem, albo się tak dobrze kamuflowała (tylko po co), albo nagle coś sobie ubzdurała i zamiast z Tobą porozmawiać, to już stworzyła sobie w głowie jakieś wyobrażenie typu "no jak to będzie jeśli on nie będzie pracował, za