Wpis z mikrobloga

@SUQ-MADIQ: szczerze powiem, że też mi się zdarzyło. Gość zajechał mi drogę w korku bo jak to ujął "to niesprawiedliwie, że nie czekam w kolejce" lol. Świadomość posiadania kasku jako ochrony jest jednak bardzo dobra, bo gość był agresywny i już chciał wyjść. Kierowca stojący za nim wysiadł wcześniej z auta i zaczął go ze mną opierdzielać, że powinien mnie przepuścić.
@SUQ-MADIQ: ☐ Not REKT ☑ REKT ☑ REKTangle ☑ SHREKT ☑ REKT-it Ralph ☑ Total REKTall ☑ The Lord of the REKT ☑ The Usual SusREKTs ☑ North by NorthREKT ☑ REKT to the Future ☑ Once Upon a Time in the REKT ☑ The Good, the Bad, and the REKT ☑ LawREKT of Arabia ☑ Tyrannosaurus REKT ☑ eREKTile dysfunction
@Codringher: Półciężarówki w USA są akurat bardzo tanie. Nowy Ford F150 kosztuje około 30 tysięcy dolarów. Co biorąc pod uwagę ile oni zarabiają, dla nich 30 tysięcy dolarów to jak dla nas 30 tysięcy złotych.
@looklikelance: Chodzi o to, że koleś zajechał drogę motocykliście, bo uwaga! Motocyklista, z racji bycia motocyklistą już powoduje zagrożenie na drodze a ten biedy kierowca pickupa miał z tyłu dwójkę dzieci i chciałby je wozić bezpiecznie, na drodze wolnej od dwukołowych maszyn śmierci.

Tak to właśnie tłumaczył ten debil z filmu

Oczywiście nie tak kwieciście, bardziej w stylu "I have my madafakin kids on de bak and ju raidin a bajk"