Wpis z mikrobloga

1501 - 1 - 2 = 1498

Wczoraj i dziś.
Wczoraj krótszy trening i sprawdzałem maksy w przysiadach - 165kg weszło, ale ledwo i dalej nie podążałem tą ścieżką, wystarczy narazie. Zwłaszcza, że robie to bez pasów i nie wiem jak to zniosę przy takich obciążeniach.
@shdw - jechałem tak jak pisalismy(single) i mimo, że wszedłem na lepsze ciężary to miałem wrażenie, że nie robie prawdziwego treningu :P 5x5 męczy jak cholera i daje mi osobiście większą satysfakcje - ale od czasu do czasu można troche inaczej :)

#roknasilowni #mikrokoksy
  • 25
@DarkSerge: czasem dobrze zrobic cos innego, przyzwyczajac cialo do wiekszych ciezarow.
Ile tych singli zrobiles? 5x5 meczy, to fakt, ale sprobuj sobie zrobic chociazby 3x5 (5 serii) pause squats z 80-85%. To jest dopiero zajazd :D
@shdw: No objętościowo to wyszło mniej - jak poniżej. w sumie niewiele stąd też to uczucie niedosytu. Miałem ograniczony czas i nie mogłem klepać więcej serii na dobicie. No ale next time bedzie lepiej :)
W ogóle dzisiaj z kolei byłem na próbe z kumplem w szczecinskim Pure - oni tam nie mieli nawet squat racków, a do robienia przysiadów służył taki oktagonalany box crossfitowy na którego jednej ścianie zamontowane były
@DarkSerge: faktycznie niska obietosc, dlatego niedosyt ;)
Tez trenuje w takiej klatce i czesto zachaczam talerzami jak wychodze, ale chwyt musisz miec konkretnie szeroki jak ciezko Ci bylo odkladac :P
@shdw: Niee, to nie taka normalna klatka własnie. Niżej masz fote jak to wygląda - ściana z hakami jest takiej szerokości jak ściana na lewo od tej tu na pierwszym planie (to jest 3/4 szerokości tej ściany na pierwszym planie). A chwyt mam normalny, nie lubie szerokiego ;)
Żeby tego było mało, jakiś talent wkręcił te haki od WEWNĘTRZNEJ strony słupków :D Po treningu pogadałem z recepcjonistką i trenerem - koleś
DarkSerge - @shdw: Niee, to nie taka normalna klatka własnie. Niżej masz fote jak to ...

źródło: comment_795uDSMqacBtH8Yo2wxbBoGKVNSdxtFB.jpg

Pobierz
@shdw: Nie no, nabijam się bo co to za siłka, żeby ludzie marudzili z jakiś estetycznych powodów :D Zresztą magnezja się nie pyli nawet jakos specjalnie dopóki nie klaszczesz ludziom przed mordą...
Dobrze, że jeszcze jest magnezja w płynie ;)
@feniks_pn: Polecam Ci więc podbić do Buildiego, chociaż na próbe. Brak martwego i miejsca do siadów imo dyskwalifikują dane miejsce - to moje ulubione ćwiczenia ;<
A co Cie tamw zasadzie trzyma, umowa?
@DarkSerge: z buta na siłke chodzę :) btw sztange kładziesz na poręcze do robienia pompek na poręczach i masz pseudo stojak, miejsce na martwy też jest, idzie wytrzymać. do buldiego za daleko mam ;/