Wpis z mikrobloga

: @Introoz: Mam L 1320 (6cali) od stycznia wiec troche mogę powiedzieć.
Wszystkie bajki o tym, że telefonu nie zmieścisz do kieszeni, że butów nie można zawiązać czy że przeszkadza podczas siedzenia w samochodzie to bullshit. Wszystkie te czynności nie sprawiają mi problemu choć wtedy czuć że coś się ma w kieszeni. Gorzej jest kiedy ma się spodnie Chino bo podczas siadania telefon lubi próbować uciec z kieszeni. Pisanie smsów na
@Introoz: Kwestia tego czy masz duże, czy też małe dłonie. Sam posiadam 640xl i wg mnie jest idealna. Mogę w zasadzie wszystko jedną ręką pisać, zwłaszcza, że mam klawiaturę wordflow czy jak to się nazywa. W kieszeni się mieści, buty mogę wiązać. No ale to też jest kwestia tego, że jestem dość sporym facetem. Drobna dziewczyna chyba jednak wyglądałaby komicznie jak telefon jest wielkości głowy, a co za tym idzie pewnie
@Introoz: Mam Lumię 1320. Telefon jak najbardziej mieści się w kieszeni, jednak przy wiązaniu butów trzeba go czasem wyciągać... Duży ekran jest fantastyczny jeśli chcesz używać telefon jak mały tablet - czytanie skanów notatek i książek, oglądanie filmów ( moliplayer pro rlz). Pisanie esemesów jedną ręką to nieporozumienie ( dopiero W10 ma to zmienić), pisanie dwoma jest ultra wygodne i szybkie. Jeśli ci na tym nie zależy i nie masz wielkich