Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski . Gdy oglądacie sobie spodnie jeansowe, gdziekolwiek, na stronie internetowej, w sklepie, nie doprowadza was do szału to, że zniszczone, wytarte, podarte spodnie kosztują 200 zł?! Przecież to jest chore, jeszcze to ktoś kupuje i się cieszy, że ma podarte spodnie za 200 zł. Równie dobrze można byłoby iść do pierwszego lepszego secondhandu, kupić stare, zdarte spodnie za 3 zł i pomóc im jeszcze nożyczkami, żeby wyglądały bardziej żałośnie. Nigdy nie zrozumiem tej niechlujnej mody "na lumpa" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

przykład:

http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/jeans/zobacz-więcej/jeansowe-spodnie---cygaretki-c719019p2775084.html

#boldupy trochę #logikarozowychpaskow #modadamska #pytanie
  • 32
  • Odpowiedz
@TiIa: 1. Kup normalne spodnie z 50-100 cbl
2. Idz do znajomego z samochodem, niech je przywiaze z tylu za samochodem i przejedzie parenascie kilometrow po szutrowej drodze
3. Masz oryginalne i jedyne takie hand made, podarte jeany, z limitowanej kolekcji "Seba kisnal jak ciagnal" za ktore normalnie trzeba dac 200+
4. Profit.
  • Odpowiedz
@TiIa: Przypomniała mi się historia mojego znajomego. Ho Ho dobrych pare lat temu dostał ze Stanów jeansy, właśnie podarte, wytarte spodnie wtedy też była podobna moda. Pewnego dnia, chciał ubrać te spodnie patrzy - a tu babcia jego pozaszywała mu wszystkie dziury, żeby nie wyglądał jak lump XDD
  • Odpowiedz
@TiIa: Moda zatacza koło. Jakoś na początku wieku była moda na podarte dżinsy. Głupie karyny z mojej podstawówki namawiały rodziców na drogie spodnie, a ja się #!$%@?łam na schodach, zdarłam równo na kolanach i miałam najmodniejsze. XDDDDDDDd
  • Odpowiedz
nie doprowadza was do szału


@TiIa: Nie. Prawdę mówiąc jest mi wszystko jedno kto co i za ile sprzedaje.
Przecież masz mnóstwo normalnych spodni w innych podkategoriach.
  • Odpowiedz