Wpis z mikrobloga

Niezłe jaja na #sympatia już drugi raz zdarza mi się, że jakaś laska do mnie pisze pierwsza wiadomość, ja ją odczytuję i odpisuje jej. Problem polega na tym, że ona już jej nie odczytuje, a nadal wchodzi na mój profil, tak jakby dopominała się odpowiedzi ode mnie. Wyczuwam tutaj jakiś wał. Wiem, że każdy może otrzymywać wiadomości bez ograniczeń, bez opłat. Jedynie można wysyłać jedną dziennie jak się nie ma premium. Nawet jakby usunęła to pisząc drugi raz historia wiadomości teraz zostaje. Jakby strzeliła focha to by mnie zablokowała ale tak nie jest tym bardziej, że tak jak wspomniałem to wchodzi na mój profil, a wiadomość nadal nieprzeczytana. Tych lasek akurat nie żałuje ale jak się trafi jakaś fajna, to chciałbym uniknąć takiej sytuacji. Dziwna sprawa, miał tak ktoś? wołam weteranów portali randkowych. Wysłałem drugi raz wiadomość do wspomnianej osoby i zobaczymy czy odczyta.
#badoo #tinder #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #podrywajzwykopem #tfwnogf #tfwnobf
  • 12
@neo_vir: jeszcze zaczekam na reakcje tej dziewczyny na drugą wiadomość, jeśli dalej będzie wchodzić na mój profil a będzie nieodczytane to jest ewidentny wał. Dodam, że mam jeszcze kilka takich osób z którymi pisałem i nieodczytały juz moićh kolejnych wiadomości a się logują. Podejrzane mocno.
@Kulavvy: nie o to tu chodzi, problem w tym, że nie odczytuje wcale wiadomości więc to by nic nie dało. Teraz trochę w komentarzach czytałem to ludzie narzekają a kłopot w tym, że mogą mieć jakieś blokady w przeglądarce itp i nie widzą wiadomości
@cytrynowe_drzewko: może tak być u niektórych. Przy tej ostatniej jednak jakoś w to nie wierzę, po co by wyliczała co ma ze mną wspólnego to raz, a dwa aparycję ma raczej przeciętną i nie ma nawet tysiąca odwiedzin. Atencjuszki właściwie to odczytują wszystkie wiadomości, żeby się dowartościować. Nawet z samej ciekawości, tymbardziej jak do kogoś napiszą jako pierwsze.
@brunetroll089: Uwierz mi wystarczy sam fakt, ze zalozy sie puste kobiece konto nawet bez zdjecia i wiadomosci lecą zwłaszcza pierwszego dnia w szalonym tempie. Nawet przecietna kobieta dostanie w ciagu miesiaca, co ja mowie tygodnia oferty od wiekszej ilosci osob niz by spotkala sie z proba podrywu w ciagu roku.