Wpis z mikrobloga

@smsmaj: ten w 4:12 nieźle yebnou na dupsko w wysokości :) Kość ogonowa pewnie będzie bolała przez tydzień :) I jaka Ukraina? Słowa po ukraińsku tam nie słyszę :) Posiłkując się Twoimi argumentami - nie wiadomo gdzie to jest nagrane, mówią tylko po rosyjsku więc to zapewne Rosja. Dlaczego Ukraińcy mieliby strzelać w rosyjskie miasto? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@smsmaj: To nie pasuje do wykopkowych obrońców ukrainy. Pisałem już wcześniej i napiszę jeszcze raz.
Hipokryzja goni hipokryzję.
Gdyby to było z drugiej strony, czyli separatyści ostrzelalilyby tereny cywilne to w tym momencie to by było na głównej z mnóstwem plusów i komentarzy proukraińskich.
Jednak tak nie jest, bo to zaburza światopogląd i ocenę sytuacji.
@smsmaj: @leobenos: nie ma czym się już zasadniczo podniecać, na froncie trwa pat a jesienią/zimą sytuacja zostanie raczej rozwiązana - Ukraina wpada w zachodnią strefę wpływów, Donbas zostanie "relegowany" z jej granic a aneksja Krymu przypieczętowana.

Poza tym jak zaczęła się ostatnia ruchawka to sam pytałem jaki sens mają ostatnie zagrania separatystów, bo jeżeli go nie mają na pierwszy, drugi i trzeci rzut oka - a tak to wyglądało -
@yourboss: Pragnę przopmnieć, że wojna miała się rozpocząć już 2 miesiące temu na początku wiosny.

Po za tym, Ukraina i zachodnia strefa wpływów hmm.
Niemniej, to wygląda tak.
Rosja nas zaatakuje, zbiera oddziały i sprzęt przy granicy. Taki tekst słyszymy już od paru miesięcy praktycznie bez zmian.
Natomiast czy coś takiego się dzieje? Nie.
Sądzę również, że jest to celowe działanie ze strony Rosji, jeszcze parę razy tak się będzie powtarzał
@leobenos:

Pragnę przopmnieć, że wojna miała się rozpocząć już 2 miesiące temu na początku wiosny.


:) Ale tak twierdzili Ukraińcy, ja osobiście nie widzę powodu aby Rosja miała wkraczać oficjalnie na Ukrainę. Pożytek z tego dla nich żaden a kłopotów mnóstwo.

chyba, że DNR i LNR zostaną uznane jako tereny suwerenne.


I taki plan ma Ukraina. Po co im Donbas? Aby w każdej chwili Rosja mogła mieć pretekst do cichej interwencji?