Wpis z mikrobloga

że pali im się dupa


@blaze01: koleś, ale Ty jesteś oderwany od rzeczywistości. Jakby wiedział cokolwiek na temat historii Dziambora czy Wilka to byś tak nie #!$%@?ł jak potłuczony. Pali dupa to się Wiplerowi, który się nie dostanie na następną kadencję do sejmu i wszystkie benefity mu odetną. Jak się ma palić cokolwiek Dziamborowi skoro wyraźnie KNP mówiło, że sprawa wyniku w najbliższych wyborach jest drugorzędna.

Ty naprawdę masz sprawny mózg
@franekfm: po pierwsze bez inwektyw, ja jako potencjalny wyborca chce zmian teraz, nie rewolucji ale zmian na lepsze. Mam nadzieje że podobne deklaracje jak Twoja złoży całe KNP, bo w takim wypadku nie ma co na nich głosować, skoro dla nich nigdy nie ma dobrego czasu - "Najwyższego czasu".
chce zmian teraz


@blaze01: zmiany teraz zrobił PiS za swojej 2-letniej kadencji po czym jak PO doszło do władzy to wycofało te zmiany. Zmiana, że niech mnie ch… strzeli, tak długotrwała że ja nie pierd…
Przestań wierzyć w bajki krula i zacznij żyć w rzeczywistości. Dowiedz się jak działa życie i przestań żyć wątłymi nadziejami. Jak zakumasz na czym świat stoi to pogadamy.
to zamiencie sie w ruch spoleczny


@Tylko_nocny: ale czemu adresujesz to do mnie? Ja nie jestem z KNP. Poza tym po co mieszać w tym momencie i odwracać wszystko do góry nogami? Poza tym to, że KNP jest partią ma swój cel.
@franekfm: Zmiany, PiS, co? Wracając do rzeczywistości(subiektywnie) to nie jest ona tragiczna, ale może być lepiej, dużo lepiej, ale trzeba mieć jaja i potrafić naprawiać ją teraz, ale jak sam mówisz tego w KNP nie ma. Tłumaczysz to nie właściwym czasem, według mnie jest to tłumaczenie nie do przyjęcia. Miałem Was za ideowców, po akcji z Kukizem zacząłem w to wątpić,po tym co prawisz, można mieć KNP za mięczaków, polityka nie
ale trzeba mieć jaja i potrafić naprawiać ją teraz


@blaze01: o k…a, kolego, czy Tobie się wydaje, że możesz ludziom narzucić swoją wolę i mają Cię bezwględnie słuchać. To życzę powodzenia, jak „dojdziesz do władzy” to zostaniesz szybko i spektakularnie #!$%@?.