Wpis z mikrobloga

Mirki szukam zajęcia na długie letnie wieczory.

Jako że żadna firma nie będzie traktowała kogoś takiego jak ja na poważnie pisze tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uczę się w Technikum informatycznym, nie chce być w wakacje dostawcą pizzy za 5 zł na godzine :D Od dawien dawna interesuje się szeroko zakrojoną tematyką komputerów ale głównie skupiałem się na temacie stron internetowych i sieci.
HTML, CSS, JS, MYSQL i PHP mogę zastosować praktycznie na stronie internetowej, jak skończyły mi się tuturiale zacząłem się uczyć laravela.

Tak więc moje pytanie - czy jakiś dobroduszny mireczek z okolic #slask #katowice nie chciałby ambitnego chłopaka na wakacje albo na dłużej?

  • 43
@pmichallo98: tylko uważaj na cwaniaczków co będą chcieli żebyś pracował za darmo - zagrania typu zrób to i to, a kasę dostaniesz na końcu, najlepiej zaliczka 1/3 1/2 zlecenia, kodu nigdy nie dawaj przed zapłatą, wyceniaj zlecenia nie wg tego by było najtaniej bo wyjdziesz na tym 3x gorzej, zawsze mnóż to x 2-3 i najwyżej tnij na końcu jak wyszło mniej
@pmichallo98:
Jak u Ciebie z językiem angielskim?
Czy masz jakieś próbki własnego kodu?
Od jak dawna zapoznajesz sie z Larevel?
Jak z dostępnością? Tzn. ile godzin w tygodniu jesteś w stanie poświęcić na pracę zdalną?
@Bleck: Angielski myśle że na dobrym poziomie. Próbki mogę przesłać gdziekolwiek. W Laravelu robiłem projekt dla okolicznego domu kultury jednak się wycofał, uczę się na bieżąco. Jeżeli chodzi o dostępność to dużo, bardzo dużo, wole pracować i uczyć się niż marnować czas na głupoty.