Wpis z mikrobloga

Mirkowieśki prośba o poradę.
Przechodzę grę jeszcze raz na najwyższym poziomie trudności. Zdecydowałem się rozwijać postać pod kątem rynsztunku ze szkoły kota. Problem w tym, że za cholerę nie wiem w co z mutacji ładować punkty (oprócz perka uniwersalnego "trening szkoły kota" czy coś w ten deseń i umiejętności szybkiego ataku). Przyznam szczerze, że cholernie ciężko się gra. Ktoś kto się decydował na szkołę kota coś poradzi? (Smarowidła, eliksiry itp. oczywiście mam przygotowane i używam, ale cięzko nawet z tym). Aktualnie poziom 4, bo strasznie wolno to leci cholerstwo...
Obecna misja:


#wiedzmin3
  • 9
@janekbokwaitek: Przy odczarowywaniu porońca i ogólnie na upiory zajebiście zprawdza się znak aksji, rzucasz i tłuczesz aż nie padnie (znak mam wymaxowany). Ogónie ten znak jest do prawie czit, bo pozwala załatwić bezstresowo praktycznie każdego pojedyńczego przeciwnika (sprawdzone na wiwernach, bazyliszku i mglakach).
Z tego co tu czytam, to generalnie mam porobione co łatwiejsze zadania dodatkowe i lvl 4 tylko... Może faktycznie coś się jebło z tym doświadczenie po patchu 1.04 na ps4...
(Do Novigradu nie wchodziłem, ale zakładam, że tam też wszystko lvl6+)