Wpis z mikrobloga

@nodikv: Dlaczego jedyny? Większość samochodów tej klasy sprawia takie wrażenie. Dla mnie np. S klasa jeszcze bardziej, tam to bym autentycznie nie chciał tego prowadzić ;)
  • Odpowiedz
@nodikv: Można się przyzwyczaić, ale nie powiem jak żona za kółko wsiada to ja szybko myk do tyłu. No ale jak wspomniałem od biedy i wygodnie za kołkiem tylko cholera coś się gryzie z instalacją LPG no ale cóż zrobić
  • Odpowiedz
@jamtojest: S klasa mi się nie podoba z zewnątrz. Ogólnie Mercedesy tylko te stare i te najnowsze mi się podobają.
@Johny_Gitarzysta69: W sumie to często przesiadałem się z VW Polo do BMW 5, a teraz VW Polo/Passat i akurat nie jest problemem przyzwyczajanie się. Mi chodzi o to, że tylna kanapa wygląda jak świątynia relaksu :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@yeloneck: Normalnie. Długie i szerokie.
Dużo lepiej karkuje mi się BMW e92 niż e65. Właśnie ze względu na to, że 7 jest wielka i do miasta zwyczajnie za duża.
  • Odpowiedz
Dużo lepiej karkuje mi się BMW e92 niż e65


@nodikv: Doskonała literówka :D Normalnymi samochodami się jeździ, a BMW karki karkują ;)

Szczerze, rozmiar piątki mi nie przeszkadza absolutnie, w żadnej sytuacji. Siódemka to już jednak faktycznie kłopotliwe w pewnych okolicznościach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jamtojest: Haha, fakt, literówka wyszła perfekcyjnie :D
A rozmiar piątki jest idealny. Nie jest wielka, ale nie jest też mała jak 3, która czasem jednak zawodzi w komforcie. Przynajmniej porównując do serii wyżej ;)
  • Odpowiedz
@nodikv:
Zobacz ile miejsca jest w takim RR Phantomie czy Maybachu 62, to 7 zaraz ci się wyda mała.
Co do S klasy, to miałem nawet okazję przejechać się kawałek W221 i kupa miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu.

  • Odpowiedz