Wpis z mikrobloga

Kuzwaa mirasy, #logikarozowychpaskow mnie po prostu #!$%@?. Jakies 2/3 miesiace temu wyznalem milosc pewnej dziewczynie - powiedziala, ze nie czuje tego samego, ze nie szuka teraz chlopaka. Zerwalem z nia kontakt jak najszybciej, bo nie chcialem trafic tam, gdzie wszystkie przegrywy trafiaja, a mianowicie - friendzone. Pol miesiaca temu napisala do mnie, zapytala co tam u mnie i tak sobie pisalismy przez jakas godzine ewentualnie dwie. Nastepnego wieczoru znowu napisala. Zapytala, czy nie chcialbym z nia gdzies wyjsc. Powiedzialem jej szczerze, ze nawet nie mam takiego #!$%@? zamiaru, bo wciaz cos do niej czuje i takie spotkanie jest dla mnie pozbawione sensu. Ona mi odpisala, ze ok, ze nie pomyslala. Bylem pewien, ze przestanie do mnie pisac. Ale wciaz do mnie pisze. Spotkalem ja na miescie i zachowywala sie tak dziwnie w stosunku do mnie. Inaczej niz zawsze. I wciaz do mnie pisze. Co mam robic mirasy?
#kiciochpyta #tfwnogf
  • 24
  • Odpowiedz
@spajderman: Sagowanie popłaca. Kiedyś koleżanka, którą znam od dzieciństwa (czyli relacje niemal jak z siostrą) zaczęła mieć do mnie pretensje, że ją olewam ( ͡° ͜ʖ ͡°) (a ja tylko sobie piwniczyłem) Próbuj - może coś ugrasz, nic nie stracisz, a w najgorszym przypadku wpadnie jakieś doświadczenie.
  • Odpowiedz
dla mnie to jest tak:
a) leci na mnie xD
b) probuje mnie wciagnac do friendzone'a
c) jest po prostu glupia i nie ogarnia niektórych rzeczy
d) jest jej glupio, ze mnie odrzucila i teraz probuje to troche odkrecic
kazda z tych mozliwosci jest calkiem prawdopodobna
  • Odpowiedz
@richirich: nie potrafie tak :P szczerosc to chyba moja najwieksza wada, w wiekszosci przypadków nie potrafie nie byc szczery, nie zawsze sie to dobrze konczy, ale wole swoja szczerosc, niz klamstwa moich "znajomych" (ciezko ich nawet takimi nazwac)
  • Odpowiedz
@spajderman: Ale nie chodzi o to, żeby się nie dowiedzieć, tylko zrobić to inaczej. Ja na twoim miejscu zaprosiłbym ja do siebie na "film", albo "lampke wina", wtedy się dowiesz na prawdę na czym stoisz, bo to co kobiety mówią często mija się z prawdą, bo czasem nawet same nie wiedzą o co im chodzi.
  • Odpowiedz
wyruchaj i zostaw


@bslawek:
@spajderman: najrozsadniejszy komentarz w tym wpisie xD olales wiec nagle sie zainteresowala zeby atencja sie zgadzala, bo panny lubia miec adoratorow i poczucie, ze ktos za nimi lata. Olej albo puknij i olej, to juz twoj wybor xD
  • Odpowiedz
@spajderman: kolego, jeśli nie odpowiada Ci takie zachowanie to skąd to pytanie. Bądź menem i graj według swoich zasad, a znajdziesz taką, która Cię doceni. Po co tracić czas na takie kontakty. Jakbyś nie miał go za dużo to lepiej filtrowałbyś co robisz w gronie towarzyskim.
  • Odpowiedz
@spajderman: nie wyszło jej z innym i jesteś opcją zapasową. Problem ze stuleją jest taki, że każda próba kontaktu ze strony dziewczyny jest traktowana jako próba wskoczenia na beniz.
Ona chce sobie poprawić samoocenę, że jakiś stulej za nią lata, a Ty już imiona waszych dzieci wybrałeś.
Nie bierz opcji wyruchaj i zostaw, bo się zaangażujesz.
  • Odpowiedz