Wpis z mikrobloga

@Jakub_Puchatek: Jak już porównujemy kundli do ludzi to może zacznij akcję mającą dać im prawa wyborcze? Jak zapatrujesz się na handel psami, przecież ludźmi nie można handlować? A kastrowanie czworonogów? Bez ich wyraźnej zgody?! Abo uznajemy, że pomiędzy ludźmi i gównojadami jest wyraźna różnica i Twój argument traci jakikolwiek sens, albo upierasz się, że nie ma i wszystko, co napiszesz, traci jakikolwiek sens :)
  • Odpowiedz
gównojadami


@XEN00N: Skąd w Tobie tyle jadu i nienawiści?

Po prostu stwierdzeniu "każdy pies może ugryźć" można przeciwstawić stwierdzenie, że "każdy mężczyzna może brutalnie zgwałcić". No może, i co z tego?
  • Odpowiedz
@Jakub_Puchatek: To z tego, że dostrzegam subtelną różnicę pomiędzy ucinaniem każdemu potencjalnemu gwałcicielowi #!$%@?, czy nie wiem jaki by padł pomysł na zapobieżenie temu problemowi, a nałożeniem na osoby mające fanaberie, żeby trzymać w domu drapieżne zwierzęta nierzadko ważące po kilkadziesiąt kilogramów, obowiązku oddzielenia zębów ich pupilów od reszty świata. Dla kundli, którymi właściciel zajmuje się dobrze, czyli prowadza je na sznurku i zabezpiecza mordę nie ma żadnego zagrożenia.
  • Odpowiedz
@Raii: ja mam tak małego psa (shih tzu) ze kaganca na niego nie ma. I jednak nie chciałbym żeby coś takiego zjadł. Całe szczęście ja zawsze pilnuje co mi pies wacha nawet, bo ma alergie na wszystko. W dodatku #!$%@? każda kupe za szczeniaka i wtedy robale miał xD wiec pilnować trzeba swoje psy :)
  • Odpowiedz
@ignorancie: dlaczego? Twierdzisz, że:

Życie człowieka > życie psa

Więc podałem ci przykład obalający twoje twierdzenie. Nie muszę szukać innych przykładów.

Ale jakbym chciał to jestem w stanie znaleźć setki, jeśli nie tysiące, przykładów kogoś kto nie zabijał tysięcy ludzi i wciąż jego życie jest gówno warte. Np: Trynkiewicz.
  • Odpowiedz