Wpis z mikrobloga

Za około 2 tygodnie, w 3 osoby wybieramy się do Anglii na 2,5-3 miesięcy. Przeszukałem mirko, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania. Gdybyście mogli polecić jakieś miejsce, w którym dość łatwo znaleźć pracę i mieszkanie. Nasz język jest średni, o drogę się spytamy, ale nie mówimy płynnie. Dodatkową rzeczą byłoby możliwość pracowania z Anglikami, aby podszkolić język (oczywiście nie jest to priorytet). Z tego co czytałem najlepszym miastem w naszym przypadku będzie Londyn, ale może się mylę. Może miałby ktoś na oku mieszkanie dla 3 osób i orientuje się, że w danym miejscu nie ma problemów ze znalezieniem pracy? (Tak, czytałem AMA Sorka) Z góry dzięki za każdą pomoc.
#uk #emigracja
  • 10
@Adbel: jak na 2-3 miesiące to raczej magazyn. W tym wypadku powodzenia w pracy z Anglikami :)) Będziesz pracować z europą wschodnią. W przypadku magazynów poszukać miast w których są duże bazy wypadowe- tam jest sporo magazynów.
@MikeR: Londyn jest oblegany przez wakacje i po wakacjach (nowy rok studencki), ceny nie są przystępne, często wymagane są depozyt oraz referencje. Nie jest to niemożliwe, ale jest ciężko. Mieszkania w rozsądnej cenie blisko centrum znikają szybko.
No i jeśli chcecie fajne, czyste mieszkanie, to 2 tygodnie to mało czasu...
@smieszekzagranico: Czy mówisz ogólnie czy może myślisz już o konkretnych miejscach / agencjach pracy? Nie ma problemu ze znalezieniem mieszkania? W jaki najlepszy sposób znaleźć mieszkanie? Sory, że tak Cię męczę, ale siedzę już kolejny dzień nad ogłoszeniami pracy i na razie lipa...
@Adbel: Ogólnie mówię ale siądziemy przy piwie i Ci ładnie rozrysuje kto i gdzie prowadzi nabór. Pracy jest od groma. Mieszkanie to też nie problem. No i Walsall daje mieszania komunalne żadnych warunków i decyzja jest w miesiąc (kto się interesuje tematem wie, że jest to ogromny plus).