Wpis z mikrobloga

Wykopki czuje się strasznie.
Boje się, że po przejściu Wiedźmina 3, już żadna gra RPG nie będzie taka sama, że z każdą nową grą będę czuł niedosyt, że już żadna gra nie dorówna fabule, rozmachu itd, itp wiedźminowi i że za każdym razem będę porównywał do tej świetnej gry.
A wiecie co mnie najbardziej w niej ujmuje? Kobiety, majstersztyk w tej grze, każda z innym charakterem, wyglądem i swoimi zasadami. Uwielbiam gdy gra przypomina po części normalne życie, gdzie nie ma suchych dialogów, gdzie miłość jest pokazana tak jak powinna, gdzie gracz jest traktowany dorośle i poważnie a nie jak dziecko. Może idę za szeroko i dopatruje się na siłe niektórych rzeczy, ale na taką grę czekałem i przerosła ona moje oczekiwania, nie grałem jeszcze w taką grę.

Dziękuje wam CDP, że potraktowaliście mnie jak gracza, a nie jak maszynkę do robienia pieniędzy (żałuje, że nie udało mi się kupić kolekcjonerki)
Pozdro 600...

#wiedzmin3 #cdp #gry #oswiadczenie
  • 13
@controller9: Dlatego, mimo że Wiedźmin jest już zainstalowany na moim kompie, boję się go przejść.
No dobra... To, że ledwie ciągnie na minimalu, też jest jednym z powodów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba od liceum mam takie postanowienie, że przed śmiercią MUSZĘ ukończyć zwieńczenie gier, będących kontynuacją sagi.
@adamko92: Dokładnie, "Triss dziś nie będę pił, bo chce się tb upajać na trzeźwo", po czym ktoś cię namawia na picie, jak mówisz nie, jej wyraz twarzy wyraża więcej niż tysiąc słów ()