Wpis z mikrobloga

@Moted: Z jednej strony to dobrze ale z drugiej już nie. Np. mój brat gdy ja spałem pobrał starego czita i wygrał dla mnie VACacje (dokładnie godzina 13:33) i tego samego dnia kupiłem sobie drugie konto. Więc gdy by było na IP już bym nie pograł.
@diarrhoea: @danon189: Wiem ale to naprawdę słabe że Valve ma tak wywalone na haxiorów, powinny zatrudnić kogoś na prawdę dobrego aby coś z tym zrobił...

@dzoskyy: Nawiązując to Tigera, co się z nim ostatnio stało ? Jego ostatni filmik oglądałem to wyglądał jak by miał jakąś operacje na mózgu :O
@Moted: Moje zdanie na temat Valve i haxów jest takie że widać że próbują coś zrobić ale wiem że to nie takie łatwe. Szału dostaje jak widze jak ktoś narzeka na to że nic nie robią. Jak taki mądry każdy jest to niech poda jakiś innowacyjny sposób na haxów.
@Moted: Ta, a potem odcięte całe osiedla od CSa. Podobnie ma się sprawa jakby chcieli blokować dany komputer (serial na bazie płyty głównej), co jak ktoś go kupi od cheatera? Volvo coś tam próbuje utrudniać, teraz cheater po kupnie nowego konta musi dla niego poświęcić kilka godzin, aby wbić 3lvl, a potem i tak nie może zagrać więcej niż 2 wygrane mecze na dzień.
Trzeba też zachować balans, żeby za bardzo