Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie Wykop przekroczyl poziom zera absolutnego, a myslalam, ze to jest niemozliwe. Jeden wmawia sobie, ze go kobieta zdradzila na podstawie rozmowy, z ktorej nic nie wynika, a z pewnoscia nie zdrada :D. Za to ogromna patologia. Drugi wrzuca nagie foty swojej bylej dziewczyny. Nie mam pojecia w czym tacy ludzie maja byc lepsi od swoich ex kobiet, bo swoim zachowaniem nie pokazali, ze sa od nich lepsi.
Czy wśród tych elementow przebywaja jacys mili i normalni ludzie, ktorzy nie prezentuja poziomem budowalnego pustaka? #pytanie
  • 114
@Middle-Earth: 10 miesięcy na wykopie i na co liczysz? Jest kilka osób świetnych, mądrych i wartościowych. Ale przewaga to dzieciaki, które podniecają się wpisami o problemach związkowych. Ba! czują się w tym ekspertami.
@Middle-Earth: Ej napisałem, że w niektórych względach. Prawdę mówiąć Ty zapytałaś o normalnych to powinnaś podać kryteria:D Ale na przykład nie jestem #!$%@?. Staram się ostatnio być nawet miły dla ludzi, chociaż profitu z tego brak.
Dokładnie, jakiś czas temu doszedłem do tego samego wniosku


@dlugi87: do tego dochodza ludzie, ktorzy nie maja problemow, ale ich inteligencja ma problem dorownac inteligencji koczkodana. Szkoda, ze oni o tym nie wiedza.
No nie wiem czy tak nic z tej rozmowy na fb nie wynika. Jeżeli to nie fake to laska ewidentnie przyznała się koleżance do zdrady.


@wykrner: pokaz mi, ktore zdanie wskazuje na to, ze ona kogos zdradzila, bo slowo "kolegą" nic nie mówi, zwykła manipulacja. Dla mnie to patologiczna rozmowa dwóch osób na tema seksu. Zdrady tam nie widzę. Nie jestem wstanie z jego opisu i ze screen shota tego wywnioskowac.