Wpis z mikrobloga

Motomircy, miłośnicy #bmw. Wytłumaczcie mi, jaki jest sens kupowania sportowego samochodu (BMW M5) w wersji kombi? Bo totalnie nie ogarniam, a w mojej okolicy jeżdżą ze dwa takie auta z jakimiś bucami w środku (zepsute kierunkowskazy i ślepota na rowerzystów :( ). Kwestia krótkiego fiuta i potrzeba jego przedłużenia, czy co? #motoryzacja #samochody #bmwm5
  • 55
  • Odpowiedz
czyli uznajemy, że to po prostu kombi?


@mkarweta: E, jakbym celował w "po prostu kombi", to bym nie przepłacał za BMW. Wróćmy do fragmentu "które wyprzedza wszystko na szosie ot tak".
  • Odpowiedz
@mkarweta: Cześć,

Mam kolegów co mają E63 AMG w Kombi, RS6 Kombi i są to dla nich normalne rodzinne auta do jazdy na co dzień. Maja dwójkę dzieci i muszą się w coś zapakować jak jadą gdzieś w trasę. Do Sedana wózek ciężko wchodzi, a to, że te samochody palą w mieście 25l paliwa na 100km ich za bardzo nie interesuje. Na przykład jeden z nich teraz kupił żonie do jazdy
  • Odpowiedz
@mkarweta: bo ludzie mają taką fantazję i bardziej podoba im się bryła kombi niż sedan (np. mnie), lub po prostu nie mają wyboru. Chcą szybkie auto które będzie im służyć na co dzień - kupują M5 E61 czy tam RS6.
@mkarweta: @hajen: to nie jest sportowe auto, to po prostu samochód który ma utrzeć nosa innym w takich 350Z na autostradzie :)

Sam jeżdżę 230-konnym benzynowym BMW E46 i
eNse - @mkarweta: bo ludzie mają taką fantazję i bardziej podoba im się bryła kombi n...
  • Odpowiedz
@mkarweta: tak #!$%@?ąc od dyskusji jeszcze to kombiaki są robione zazwyczaj na tej samej płycie podłogowej wiec wymiarami sie nawet nie różnią tyle ze maja zabudowany bagażnik :p niestety tez jestem fanem sportowych kombi :D
  • Odpowiedz
Ale co chcesz wyprzedzać na szosie ?


@ix32: Tiry głównie. Cokolwiek. Do wyprzedzania przydaje się przyspieszenie. Coś, czego moja baryła zasadniczo nie posiada...
  • Odpowiedz