Wpis z mikrobloga

23 dzień tate więc wezmę egzamin na prawko, tate się ucieszy jak zdam

egzamin na 8.30, super intruktoreł robi jazdy na 6.30
przez pordem cała euforia zmienia się w strez motzno, jebnij bełta
10.30 nie wyczytują mnie, sprawdzę listy
wtffejs.gif gdzie czarnoczarny
20 minet w kolejce do biura obsługi egzaminów
stara baba mówi, że czarnoczarny jest na liście, proszę do egzaminatoreła nadzoru egzaminów
kawa.exe, nie przeszkadzaj szczylu motzno, pracuje
wracaj do biura, 15 minet
jeden czarnoczarny jest na listach, ale jutro bulwo XDDD
ale ja tu mam wydruk, że w dzień tateła bulwo
wtffejs vs lennyfejs
koleżanka zrobiła błąd, może pan zgłosić skargę ale koleżanka urlop motzno
ty mnie zapisałaś bulwo
wtffejs3.0.jpg
jutro przyjdź czarnoczrny
nastepnyyyyyyytt

Wiecie co mnie najbardziej #!$%@?? Ta ich postkomunistyczna mentalność jacy to oni wielcy i bezkarni a my to tylko robaki. Egzaminy w salach komputerowych 10-15 minut obsuwy, na praktyczny godzina lekko. I nic nie można z tym zgubić zrobić.
Moje #gorzkiezale #sadstory i #truestory, #niepastabomoje.
#gdansk ##!$%@? #prawko #motoryzacja #podstkomuna
  • 7
@CzarnoCzarny: i nic sie nie zmini az nie napiszesz skargi na ktora dostaniesz odpowiedz na ktora napiszesz zazalenie az po 1000+1 pismie i skardze na biurwe ktos ja kopnie w dupe a jej kolezanka zobaczy ze jest grozba utraty pracy i zmini troszeczke podejscie i tak w kolo macieju orka na ugorze
@CzarnoCzarny: Niestety. Państwo w Państwie. Dopóki nie zdasz to gówno zrobisz. Bo jak coś zrobisz (skargi itp.) to Cię ujebią przy egzaminie. Ja na szczęście prawko robiłem 20 lat temu ale to co się dzieje teraz miałem okazje jak zona zdawała 2 lata temu.
@CzarnoCzarny: Ach, PORD. Na egzamin umówić się można tylko na miejscu, tylko do konkretnej godziny. Jesteś spoza Gdańska, miałeś egzamin o 16, oblałeś i chcesz się od razu zapisać na kolejny? TAKIEGO WAŁA! Przyjdź pan jutro, zapiszemy na za 2 tygodnie. Wszyscy strasznie niemili, buraccy, wiecznie obrażeni i nadęci. Godzina obsuwy to norma.

W Elblągu z kolei rezerwujesz termin przez internet, płacisz przez internet. Jedziesz na miejsce, wszyscy mili, jedziesz spokojnie,