Wpis z mikrobloga

@norbert22: tak, ten typ tak ma, że przez nie nic nie słychać, kupuje się je tylko dla wyglądu, nie trzeba nawet podłączać :)

one nie maja jakiejs regulacji glosnosci na kablu? jezeli nie, a sprawdziles na kilku urzadzeniach, to cos ewidentnie jest nie tak. sprawdz jeszcze te zrodla dzwieku z innymi sluchawkami z podobna wtyczka.
@wonsz_smieszek no wszystko sprawdzone, z innymi słuchawkami i na różnych źródłach. Pytam się, czy ten typ tak ma, bo w komentarzu na xkomie jest taka opinia: "Bardzo fajne słuchawki, dzisiaj odebrałem je z salonu i jestem z nich bardzo zadowolony. Mają dobre basy, są ładne zmartwiło mnie tylko to, że po podłączeniu do komputera słuchawki wydają cichy szum, ale być może to jest wina mojego komputera który też młody nie jest (8lat)."
@wonsz_smieszek: i nie wiem czy się dobrze wyraziłem. Po włączeniu muzyki słuchawki normalnie grają, tylko gdy wyłączę muzykę to zaczynają szumieć. Laptop uziemiony (poza tym wtedy by buczały, a nie szumiały).
@norbert22: Czyli to nie tylko mój problem.Też mam roccat,które kupiłen w X-KOM na PROMOCJI!!!
Czyli pewnie to była sprzedaż wadliwego produktu.Podasz słuchania,muzyki szumu nie ma,ale kiedy zapauzuje,albo są przejścia to nagle słuchawki aż buczą...