Wpis z mikrobloga

@pestka15: no blagam...

Bethany Church jest aniołem. Przysłano ją na ziemię, aby powstrzymać siły ciemności. Choć miłość do ziemskiego chłopca, Xaviera Woodsa, nie była częścią planu, więź pomiędzy nim a Beth jest niezwykle silna. Lecz ani to uczucie, ani opieka dwójki archaniołów, Gabriela i Ivy, nie zdołają uchronić Beth przed diabelskim podstępem, który zawiedzie ją wprost do piekła. Znany z poprzedniej części demon, Jack Thorn, zażąda za jej uwolnienie zapłaty, która
@PurpleHaze
Czytając 1 książkę dziennie już wszystkiego szukam do ściągnięcia, nie przeglądając ofert kupna bo wychodzi drogi biznes . To, że Ciebie stać,żeby każda książkę sobie kupić nie znaczy,że innych też (nawet jeśli kosztuje 7zl to juz w moim przypadku 30 x 7 daje 210 na miesiąc, a pomimo miłości do książek nie mam zbędnej kasy )
@pestka15: no tak lepiej piracic... Faktycznie super wytlumaczenie.
Ksiazka nie zostala wydana jako ebook w pl z tego co widze. Sa dostepne wersje po ang w necie. A przy minimalnym wysilku w google mozna znalezc pdfa z polskiego wydania.
Btw skoro czytasz 30 ksiazek w miesiacu, a sytuacja finansowa nie pozwala ci na wydanie 7zl na ksiazke ktorej usilnie poszukujesz.
To moze warto ograniczyc czytanie na rzecz poszukiwania dorywczego zajecia?
@PurpleHaze Usilnie poszukuję, ponieważ znalazłam 1 i 3 a chciałabym przeczytać komplet nie wydając specjalnie kasy na środkową, a zanim zacznę coś czytać wolę mieć pewność, że uda mi się dokończyć + w tygodniu mam studia, a w weekendy pracuję ( może Cię to zdziwić, ale wciąż nie daje mi to zbędnej kasy na przyjemności).
I dziękuję za sprawdzenie, najwyżej przeczytam po ang
@pestka15:
ebook4all.pl/ksiazki/polskie/11828-adornetto-alexandra-hades.html

Jesli poszukasz jest tez cala trylogia (?).
Nie wiem jak tam z rejstracja.
W google wpis hades adornetto mobi daje ci toche wynikow z peb.pl