Wpis z mikrobloga

Jak jakiś informatyk albo po prostu ktoś kto posiada zmienne IP (orange, play) chciałby się wzbogacić o samochód Suzuki Celerio to proponuję wziąć udział w #konkurs #zetdance organizowanym przez @RadioZET . Wystarczy wrzucić filmik jak się tańczy "zetdance" a następnie oddawać głosy na samego siebie poprzez jakiegoś bota lub dla tych co mają np. neostrade pobrać mouse recorder i nagrać ruchy ,yszki tak aby rozłączał internet i oddawał na nas głos. Pozwolę sobie zatagować #cebuladeals bo można mieć samochód za free a także #rozdajo
  • 16
@binerek: A co w tym podejrzanego? Zawsze tak robią w konkursach gdzie można oddawać jeden głos z jednego IP. Wygrywają ludzie z kilkoma tysiącami głosów zdobytymi w parę godzin. Kiedyś wygrałem cyfrówke za 2000zł spędzajac 30 minut w sylwestra i zmienianiu IP. telewizor 42 cale wraz z kinem domowym samsunga też za wrzucenie filmiku z dryblingiem i oddaniu kilkunastu głosów. Grę którą ostatnio rozdawałem na wykopie też miałem z jakiegoś konkursu
@Vistula: @Rizek: Postanowiłem coś zmienić w życiu i zamiast siedzieć przed kompem wkońcu zagadałem do mojego #rozowypasek ;) no i od tego czasu nie chce mi się siedzieć przed kompem i klikać. Poza tym mam liveboxa i rodzinka by sie wkur**ała jakbym co chwilę go rozłączał :D
@Vistula: Zawołałem celowo. Może przemyślą to i zmienią trochę regulamin aby zwykły nabijacz nie wygrał tego samochodu tylko ktoś kto rzeczywiście zrobi fajny filmik i wybiorą go słuchacze a nie bot czy jakaś #armiajp czy jak ich tam zwą. @Drakalen : Zwycięzca głosów będzie miał tysiące więc ja nie mam szans ;) Kiedyś walczyłem o yarisa i miałęm trzecie miejsce () do dziś nie pogodziłem się z