Wpis z mikrobloga

Ludzie w Tesco sa zajebisty.
Do kas normalnych kolejki jak cholera.
A #!$%@? w kasach samoobslugowych pustki.
Ja #!$%@? tak trudno zeskanować produkty samemu?
Chyba ze co niektórzy to takie paniska że sami juz tego nie mogą zrobic?
Nie rozumiem tego. :/
Ide do sklepu żeby szybko zrobić zakupy a nie kisnac w tych #!$%@? kolejkach.
#zakupy #tesco #bekazpodludzi #logikaludzi #debile #gorzkiezale #sklepy
  • 9
@katinka: no nie wiem, ja tam zazwczyaj mam tylko problem jak alko kupuje bo muszą zaakceptować wiek, a takto nie ma problemów. Jest dużo szybciej jak widze ze nikogo nie ma przy tej kasie samoobslugowej, jak to normalnych kas stałbym w kolejce gdzie przede mną 10 osób ;/
@adam130300: robię tak
@Johny_Gitarzysta69: tez mialem problem z banknotami ale nie ma sie co stresowac, kiedyś wsypałem do tego automatu 30zł
no nie wiem, ja tam zazwczyaj mam tylko problem jak alko kupuje bo muszą zaakceptować wiek, a takto nie ma problemów. Jest dużo szybciej jak widze ze nikogo nie ma przy tej kasie samoobslugowej, jak to normalnych kas stałbym w kolejce gdzie przede mną 10 osób ;/


@kopek: alkohol, jakieś klipsy od ubrań, co jakiś czas nie wiadomo czemu jest problem z jakimś artykułem. Po każdym artukule jest pauza na "umieść
@katinka: może i masz trochę racji, ale szybciej zajmie mi przeskanowanie 10 artykułów, zapakowanie ich i zaplacenie za nie w kasie samoobslugowej która jest pusta niż stanie w kolejce gdzie przedemną jest 10 osób ;p
ja tam wole kasy samoobslugowe nawet jak mam duzo artykułów, bo na kasie zwyklej i tak wszystko trzeba wyjąc na "pasek kasowy" żeby "dojechało" do kasjerki a potem trzeba to pakować znowu do wózka , natomiast
i w strefe pakowania wkladam odrazu w torbę ;p najlepiej jakas lekka torba to wtedy nie wyskoczy komunikat ze w strefie pakowania jest niedozwolony produkt ;p


@kopek: Tylko jak masz kilkanaście butelek czy kartonów soków, piwa, mleka, zgrzewkę mineralnej i tak dalej - to nie włożysz tego do cienkiej reklamówki. A jak położysz tam grubszą torbę, to od razu wrzeszczy że coś jest w strefie pakowania co nie powinno. Więc trzeba