Wpis z mikrobloga

Czo to się #!$%@?ło, jaka próba włamania się do baru xD

Nie było mnie akurat, ale wczoraj wieczorem jakichś 3 łebków kręciło się przy barze pytając o której zamykamy. W końcu gdzieś zniknęli, bar zamknięty, obsługa poszła sobie na kajaczki i po powrocie słyszą z toalety jakieś wybuchy. Wychodzą, a tam mnóstwo dymu przy barze i już trochę ludzi się zleciało.

Okazało się że ci imbecyle, nie wiem czy dla beki czy co, przykręcili takie coś na drzwiach jak na zdjęciu poniżej i wsadzili tam jakiegoś fajerwerka i podpalili. Jacyś ludzie od razu tam podbiegli i mówili że to "ściana ognia" była :D

Sprawcy od razu uciekli, ale najlepsza (czy właściwie najgorsza) była reakcja ludzi, którzy od początku ich pobytu na polu narzekają na co się da i na co się nie da (a tacy to w ogóle pierwszy raz chyba się tutaj pojawili).
Tak więc zaczęli oni lamentować, że jak to tak, że tu niebezpiecznie, że oni czują się zagrożeni i że w ogóle powinniśmy ochronę na całą dobę tutaj mieć XD
Jedna kobieta stwierdziła nawet, że skoro obsługa nie chciała zadzwonić po Policję, to na pewno znała sprawców i zaczęła ją oskarżać:D


#jeziorostories #coolstory #truestory #heheszki
k.....k - Czo to się #!$%@?ło, jaka próba włamania się do baru xD

Nie było mnie akur...

źródło: comment_0IWdZzehE2hibkmybp7CO8xNTRQn0l70.jpg

Pobierz