Wpis z mikrobloga

Dlaczego lewactwu tak ciężko jest zrozumieć, że posiadanie dzieci przez osoby tej samej płci nie jest naturalne i nie powinno być dozwolone?
Czy ktoś może wskazać jakiś jeden przypadek na świecie gdzie dwóch mężczyzn lub dwie kobiety żyjące we wspólnym związku urodziło dziecko bez udziału innych osób? Wykorzystując tylko i wyłącznie to co taka para może zaoferować sama. Nie bez powodu jest to niemożliwe.

#bekazlewactwa #antyneuropa #neuropa #4konserwy
  • 66
  • Odpowiedz
@goompas: CHCESZ DAWAĆ DZIECI CHORYM LUDZIOM? No bez przesady z tą tolarancją.
Poza tym od kiedy naturalnym jest żeby ludzie bezpłodni mieli dzieci?
  • Odpowiedz
@goompas: Słaby troll, ale jak już się czepiasz to zabrać dzieci wszystkim parą które wzięły dziecko do adopcji. W końcu oni też tych dzieci sami nie urodzili.
  • Odpowiedz
@goompas: No ale pozwalać ludziom bezpłodnym na adopcję dzieci? A poza tym skoro urodzili się bezpłodni to chyba nienaturalne jest żeby nagle mogli rodzić dzieci
  • Odpowiedz
@goompas: Ja #!$%@?, nie chcesz to nie odpowiadaj xD I nie, nie uważam homoseksualizmu za chorobę, odnoszę się tylko do naturalności podsiadania dzieci
  • Odpowiedz
@goompas: jeszcze do niedawna się z Tobą zgadzalam. Ale potem zmieniłam zdanie. Jakby się zastanowić, dzieci.zawsze szydzą z innych dzieci, tak już po prostu jest. Podejrzewam że tak samo obśmiany będzie grubas, ten co ma biednych rodziców jak i ten co ma dwóch tatusiów. I jeżeli takie dziecko ma prawdziwe wsparcie w rodzinnym domu to nic złego mu się z psychiką nie zrobi. Moim zdaniem lepiej dla dziecka dom w ktorym
  • Odpowiedz
@bergero00: Jezu, Ty na serio jako pierwszą rzecz, która Ci przychodzi do głowy jako problem, wymieniasz fakt, że ktoś się będzie śmiał? Z każdego ktoś się śmiał i z każdego ktoś w przyszłości nadal śmiać się będzie.

Jestem za związkami homo, bo to jest sprawa dwojga dorosłych ukształtowanych już ludzi, ale jestem stanowczo przeciwko braku posiadania wzorca płciowego w dzieciństwie. Jasne, gender powie - na #!$%@? nam płeć, a tu o
  • Odpowiedz