Wpis z mikrobloga

Dlaczego lewactwu tak ciężko jest zrozumieć, że posiadanie dzieci przez osoby tej samej płci nie jest naturalne i nie powinno być dozwolone?
Czy ktoś może wskazać jakiś jeden przypadek na świecie gdzie dwóch mężczyzn lub dwie kobiety żyjące we wspólnym związku urodziło dziecko bez udziału innych osób? Wykorzystując tylko i wyłącznie to co taka para może zaoferować sama. Nie bez powodu jest to niemożliwe.

#bekazlewactwa #antyneuropa #neuropa #4konserwy
  • 66
  • Odpowiedz
@UltimateCraving: Więc Twoja wiedza na temat braku wzorców jest czysto teoretyczna, przekładasz swoje niepowodzenia nad inne wyimaginowane których nie znasz, których nie doświadczyłaś. Mówiąc o tym dajesz mi do zrozumienia że chcesz wymazać z pamięci swoje "maltretowanie psychiczne przez wiele lat", oddalić od siebie, "zmniejszyć" to celowo. To dobra terapia. Ale jak sama widzisz, to zostawia jakiś ślad na psychice.
  • Odpowiedz
@UltimateCraving: Ja mogę opowiedzieć i o jednym jak i o drugim, nie będę się rozpisywał o tym publicznie. Ja wiem czy jestem silniejszy? Zaradniejszy? Chyba właśnie bez tego było by lepiej. Niezłe foty na tumblr, nie byłbym bym sobą jakbym nie skomentował, taka ze mnie już męska świnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bergero00: Jak jest opcja nie doświadczyć nigdy hejtu (co jest dość utopijne) to można sobie żyć w swoim małym szczęśliwym świecie. A jeśli jednak przyszło już doświadczyć, to lepiej z tego wyjść silniejszym niż dalej zależnym od kogoś, chyba, nie?
  • Odpowiedz
@UltimateCraving: High five! ( ͡° ͜ʖ ͡°) To bardzo ciekawe ile z tych osób które twierdzą że czegoś takiego nie ma gra w coś i czuję się bohaterem owej historii, w sypialni przeistacza się w wyuzdanego demona, w wyobraźni jest kimś innym, swoim drugim ja.
  • Odpowiedz