Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, co za noc xD Szedłem tam z nastawieniem że będzie sztywno i wrócę do piwnicy przed 23 xD
Teraz jak sobie pomyślę to wstyd mi za to jak się zachowuję po alko, normalnie jestem grzecznym xD i ułożonym chłopcem xD

Dzięki @wiecejnizjednozwierze za przekonanie mnie do pójścia. Jesteś najbardziej #!$%@?ą alpaką jaką znam xD sorry za wiesz co, ale co się wydarzyło na wykopiwowarszawa zostaje na wykopiwowarszawa, c'nie?

Dzięki @gorzka za zorganizowanie zjazdu fanuw śmiesznych obrazków i papieża. I za to że miałem gdzie wygodnie leżeć i z kim gadać pół nocy, i za gryza ciepłego posiłku, następnym razem się odwdzięczę :3 Aha, i kosa za to że przez Ciebie przegraliśmy zawody śpiewania barki ze strimspiwowarszawa xD

Dzięki @powodzenia i @miud za udowodnienie mi że są tu ludzie którzy nie są #!$%@?. Razem ze @stekelenburg2 byliście moralnym kompasem we mgle #!$%@? wykop pe el. Fajnie było was poznać i dotknąć w dłoń.

@Wojt_asr: Ty chory #!$%@? xD
Ten pan co pisał że na 99% nie przyjdzie bo gardełko boli to ten sam #!$%@? ze starej nocnej który #!$%@? przepłnął 2/3 Wisły i z powrotem wpław. Przy 16°C. Bez gaci na zmianę. <3 są zdjęcia ale nie dla dziennej

@hsvduivbsh: Dzięki za sitcomowy śmiech co chwilę, stworzyłeś atmosferę i wkręciłeś się do kółka wzajemnej adoracji "nejmów"

Pozdrawiam jeszcze @polik95 bo go kojarzę nie wiem skąd, @michalo cośtam za to że zadbał o dobre sucharki i te dwa różowe których nicków nie pamiętam bo są blondynkami.

Ah, jeszcze @dutch z różowym, wy też byliście prawilni :D


#wykopiwowarszawa
  • 120
@gorzka: :<
jest mi wstyd, bo obudziłem się akurat (znaczy Ty mnie obudziłaś XD) ale nie miałem siły odbierać jakoś, przepraszam strasznie :D

żałuję że nie pojechałem jednak ;d [kto by się spodziewał xd]
@gorzka: śmieszkowe obrazki to jedna sprawa, a druga sprawa to obrażanie.
Możesz wyjechać sobie na wschód lub np.do Francji i UK, aby poobrażać, oh wait...