Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki i Mircy, zauważyłem, że gro osób rzuca się nawet na najgorsze GÓWNO w #rozdajo (albo plusuje z automatu wszystko w tagu), chciałbym wylosować szczęśliwca, który będzie potrafił (w przeciwieństwie do mnie) cieszyć się jego posiadaniem, a może nawet go używać ((oo))

tak, chodzi o ten oto #smartwatch wątłej konduity, który szczerze powiedziawszy więcej razy mnie #!$%@?ł niż ułatwił kontakt z bazą. Przywiozła mi go ciotka wracając z pracy na dalekim wschodzie, nawet nie wiem gdzie nabyła, ale zapewne taniej niż myślisz.

Chyba z każdym smartfonem da się go sparować, jego flagowymi funkcjami są m.in. wyświetlanie informacji o nieodczytanych sms-ach, poziomie baterii, aktualnej pogodzie (tutaj odniosłem wrażenie, że jej stan pobiera losowo z jakiejś tablicy możliwych stanów), a nawet odczytamy aktualną godzinę.

Za żadnego ciula nie pojmę potrzeby noszenia smartwatcha mając smartfona w kieszeni, nawet jakby miał core i7, 16gb RAMu i ekran OLED o grubości kartki. No ale ja widocznie nie jestem jeszcze na tyle oświecony albo może nie nadążam za technologią, która stała się tak nowoczesna i zajebista, że nie potrafię tego pojąć.

Oddałbym jakiemuś znajomemu, ale w sumie wystarczy mi wrogów, wystawiać na aukcji nie zamierzam bo jako pracownik branży IT wyszedłbym na jakiegoś lamera i nie spojrzałbym już w lustro, więc #rozdajo #zadarmo wśród plusujących oraz komentujących (podwajasz szanse), mirkorandom wylosuje jutro po 8 rano jakiegoś desperata.

Oczekuję jedynie zwrotu kosztów za wysyłkę, chyba, że chcesz dostać bez pudełka w kopercie bąbelkowej za 3zł ( ͡º ͜ʖ͡º)
ketorw - Dobra Mirki i Mircy, zauważyłem, że gro osób rzuca się nawet na najgorsze GÓ...

źródło: comment_hggisLEb5cIlHMdc29NiwVvWfdjsAjZq.jpg

Pobierz
  • 241
ale wiesz, że mirkorandom losuje tylko z plusów, a nie z plusów i komentarzy?


@Cesarz_Polski: a no rzeczywiście, nawet nie wiedziałem, nie czytałem myśląc, że autor zakoduje i pod plusy i komentarze skoro prawie każdy taki warunek stawia w swoim rozdajo ( ͡º ͜ʖ͡º)

nie chce mi się tego rozkminiać więc żeby było tak jak napisałem, mirkorandom wylosuje z plusujących, ja w pehapie wylosuję kogoś z
@miszo:

jestem właśnie w trakcie wyboru zegarka. ten mi pasuje :)


@blackherder:

myślę o takim sprzęcie, na rowerze telefon mam w plecaku ;)


xD

a tak z ciekawości, czego oczekujecie od takiego smartwatcha, że jak wam ułatwi życie? bliżej na rękę spojrzeć niż wyciągnąć z kieszeni telefon czy co? ((oo))