Wpis z mikrobloga

Pojechać 1300km w jedną stronę na event muzyczny, który organizowany jest w porcie w Amsterdamie. 80% terenu zostało zalane i zniszczone przez sztorm. Siedzenie 4h w dużej hali, żeby o 17 się dowiedzieć, że CRAFT został odwołany. Miał to być mój wyjazd urodzinowy ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale i tak było zajebiście, najlepsi ludzie! (ʘʘ) Teraz jedynie Energylandia w sierpniu, a potem może Syndicate w październiku

@DecibelHS chciałeś zdjęcia, ale nawet nie mam co wrzucać (,)

#hardstyle #amsterdam #przegryw #gorzkiezale
  • 10
@Tristhet: #!$%@?... współczuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) pojechać taki szmal drogi żeby dowiedzieć się że wszystko odwołane. Zwrócili Ci chociaż kase za bilet? a co do transportu to zgaduje że jechałeś od hardtripów?? ( )

ps. ja na swoje urodziny sprezentuje sobie bilet na defqona(w sumie to miesiąc po urodzinach ale #!$%@?), bo jestem gówniak 18lvl i nie potrafiłem uzbierać kasy przez
@DecibelHS: no ja na defqona 2016 też chce jechać, bo w tym roku też jeszcze nie byłam pełnoletnia ( ͡° ʖ̯ ͡°) jestem dziewczyną, a nie fałszywym różowym paskiem, więc możesz pisać w formie żeńskiej. Jednak na mohu byłam w wieku 17 lat, ale tam nie sprawdzali dowodów ( ͡ ͜ʖ ͡) tak, od hardtripów, mój brat jeździ od początku z nimi
@Tristhet: a to przepraszam, byłem pewien cały czas że gadam z facetem xD jak możesz to odblokuj pisanie prywatnych wiadomości bo mam jedno pytanie co do hardtripów jako że nigdy nie miałem okazji nimi jechać ( ͡° ʖ̯ ͡°)