Wpis z mikrobloga

#roccat #mysza #komputery

W TYM wpisie radziłem się was co do myszki. Właśnie udało mi się wyczaic Kone XTD za 259zł w sklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A często w jakiś komputronikach stoi dalej po 400. do tego podkładka Ravio za 105. Plus kurier i mam zestawik za 380 a nie 450-500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
@Redami: to ja bym sprzedał jak dojdzie i kupił optyka bo to szkoda nerwów :P ogółem do gier fpp powinno brać się tylko i wyłącznie optyki, lasery do moby czy strategii są spoko
  • Odpowiedz
@Jurigag: Rozwiniesz? Jak przeglądałem fora, to nie znalazłem żadnej negatywnej opinii na temat lasera w XTD, a wręcz przeciwnie - wszyscy zachwalają
  • Odpowiedz
@Redami: ale i tak jest gorszy od pixarta pmw3310/3366 czy avago s3988 :P nie ma co rozwijać - po prostu optyki zawsze będą dokładniejsze niż lasery na niskich dpi(a przecież nikt w csa nie gra powyżej tych 1600 dpi), ogółem to polecam sprzedać jak myszka przyjdzie i kupić ss rival lub zowie fk1
  • Odpowiedz
@xann: Mediaarena. Mam nadzieję, bo jeszcze nigdy tyle pieniędzy nie wydałem na myszkę i podkładkę ;) a i tak trafiłem na zajebistą cenę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz