Wpis z mikrobloga

Po przeczytaniu tysiąca zazwyczaj zaprzeczających sobie opinii na temat wieloskładnikowych białek i kreatyn postanowiłem sam sprawdzić czy to marketing czy jednak dają coś więcej. Do tej pory używałem zwykłego WPC 80 i monohydratu, dziś wjechało to co na zdjęciu. Trening i dieta na razie będą bez zmian, zobaczymy czy (teoretycznie) lepsze suple dadzą jakąkolwiek różnicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksy #silownia
źródło: comment_Qd7IjXZ0Fkm77DBv3VgNSpMmjjSkM0dq.jpg
  • 24
@wqrw: Tylko nie zapomnij za te 2-3 miesiące dać znać, czy już wyglądasz jak Coleman i dźwigasz jak Klokov czy jednak możemy dalej jeść KFD :P

PS. Mutant mi się ze strasznie ciulową jakością kojarzy, to się trochę dziwłem, że potraktowałeś to jako "lepsze suple" :)
@wqrw: Po prostu nie wiem o co dokladnie Ci chodzi. Chodzi o to ze jest mix izolatu, koncentratu, hydrolatu itd?
@Gacrux: To pytanie bylo akurat uzasadnione. Skoro autor napisal, ze ma diete zapieta to nie rozmiem po co ma brac do tego BCAA? Bez urazy ale sam glupio zaczales "gdzie BCAA?".
@ukazuyr: Co masz na myśli konkretnie? Skład ma niezły, cenę w miarę dobrą a smak zajebisty (właśnie próbowałem). Opinie w świecie też raczej pozytywne, więc nie wiem za bardzo o co Ci chodzi. Nie jest to jakieś "super premium" białko (w USA to klasa ekonomiczna) ale w stosunku do WPC zwykłego to jakaś różnica jest :) Poza tym tak jak pisałem traktuję ten zakup jako eksperyment, jak nie zauważę różnicy to
@wqrw: Taki mix jest popularny w wielu bialkach serwatkowych, z tym, ze zazwyczaj np. na opakowaniu jest izolat bo lepsza jakosc a na odwrocie koncentrat w wiekszej ilosci, badz wlasnie taki mix. Jakie taki blend moze miec lepsze zastosowanie zamiast brania czystego izolatu albo hydrolatu? To jest trik marketingowy :)
@wqrw: Jak jest teraz, nie wiem. Ja głownie kojarzę te markę z początków. Jak wprowadzali gainera swojego, reklamując ze jest tam VEXTRAGO, a okazywało się ze nie ma nawet 1g :). Zreszta tutaj mi też by nie podeszło raczej, 20g węgli na 100g w białku to sporo.
@wqrw: Nie chce hejcic juz, ale to jest troche bez sensu, na nastepnym tescie przetestuj sobie np. hydrolat po treningu, który sie najszybciej wchlania, albo przetestuj bialko kazeinowe (które sie powoli wchlania) miedzy posilkami/na noc, na pewno bedziesz miec porownanie lepszej jakosci, tak czy inaczej powodzenia.
@insulin: To oczywiste, że osobno wszystko byłoby lepszej jakości. Jednak dla mnie to tylko SUPLEMENT diety. Uzupełnienie, które w żaden sposób nie zastąpi dobrego żarcia. Robię sobie szejka po treningu i czasem w ciągu dnia jeśli nie mogę zjeść tego co powinienem i makrosy mi się rozjeżdżają. Jestem za stary i za biedny żeby fundować sobie szafę pełną supli na każdą okazję. Trafiła się okazja to kupiłem coś innego niż WPC