Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło to ja nawet nie...

Siedzę sobie wieczorem w pokoju, przeglądam stronę ze śmiesznymi obrazkami. Nagle wbija bracik, że jego cumpel anon chyba zaraz się udusi. Biegnę za nim i pytam o co chodzi, a on:
- no bo wiesz, dałem mu spróbować ten ostry sos co ostatnio zrobiłeś
Myślę: zajebiście, dał gówniakowi acid od #goomowesosy
Wbiegam do kuchni, typ siedzi na krześle, cały spocony, czerwony, dyszy jak jakiś parowóz. Biorę z lodówki śmietanę, lody z zamrażarki i karmię młodego. Nic nie pomaga. Brat dzwoni na pogotowie, po jakiś 15 minutach przyjeżdża karetka. Lekarz pyta co się stało, mówię że się nażarł ostrego sosu i nie daje rady (słabiak hehe).
Medyk do mnie: jasne, ostry sos, musiał by być od samego lucyfera żeby synek tak wyglądał, to na pewno jakieś #dopalacze.
Wzięli go i pojechali, no to my autem za nimi.
Siedzimy w szpitalu i nagle bagiety wchodzą na korytarz, lekarz pokazuje nas. O #!$%@? #pszypal
Mundurowy pyta o co chodzi, co my braliśmy.
- acid od @goomowy taki...
- kwasem się nafaszerowaliśmy? no to już po was!
myślę: #!$%@?, idziemy do sztumy...
No to sąd, sędzina nie miła, nie daje się bronić, oskarżenie: nieumyślne spowodowanie śmierci (młody się przekręcił, udusił czy coś). Dostaję zawiasy, do tego kolejna rozprawa o to żeby zakazać żarcia, które ma powyżej 10000SHU.

No i się obudziłem, na mordzie wielkie WTF?! To był jeden z bardziej porytych snów jakie miałem w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

#toniejestpastaoostrymzarciu #tobyltylkosen #heheszki #pdk #coolstory
  • 15
@Platimir: mi sie ostatnio snilo, ze dzwoniłem do Michaua, żeby naprawił tagi, a on mi wmawia, że już naprawione.A ja do niego jak naprawione, skoro nie działają.W tle słyszę jak #!$%@? w csa, jakies okrzyki w stylu"RUSH B NON STOP" i mowi mi ze musi konczyc bo runda sie zaczela i obiecał, że naprawi te tagi później.
@Platimir: No to kurde pszypał... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fajny sen :) Cieszę się, że kapsa wywarła taki wpływ na twój mózg, że aż w nocy stara się odreagować. :)
A może to nie kapsa? A może to sam Belzebub... :P

@ludi889: Jak tylko zacząłem czytać to byłem na 100% pewny, że to jakaś nowa pasta. A tu miłe zaskoczenie ( ͡° ͜ʖ ͡
@Saute: Jak tylko położę swoje szpony na świeżych Carolina Reaper i innych jej podobnych to obawiam się, że trzeba będzie zacząć działać na czarnym rynku.

Jak tylko go oczywiście znajdę :(
:P