Wpis z mikrobloga

@HamRadioOp: romet crs, jeździłem, dupy nie urywa...to jeden z pierwszych romków jakie dystrybutor wprowadził na nasz rynek, nic dziwnego że trochę niedopracowany. zobacz nowego romka adv, niebo w ziemi.
@Gabu: mój drugi chinćzyk (110 ala 50) w tym sezonie przjechał ~4kkm (głównie trasy 100-300km i dojazdy do szkoły) bez żadnej awarii. Kwestia samodzielnego dopracowania egzemplarza. W tagu #hamjedzienadmorze udowodnię Ci, że zajadę nim nad morze (za tydzień wyjazd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kick_Ass: chciałem supermoto. Muszę doprowadzić go do stanu używalności i będzie gitara. Mam problem z naciągiem łańcucha, więc uderzę na PW jak pozwolisz
@HamRadioOp: Ależ ja nie chce żebyś mi cokolwiek udowadniał :)
Cieszę się, że te sprzęty obniżyły [teoretycznie, bo 100 razy wybiorę 20 letnią honde niż jakiegoś rometa i cena będzie podobna] barierę wejścia w motocykle, ale technicznie to jest gówno.
Na 1 przypadek japonii, która nie dojedzie nad morze, będzie jeden chiny która dojedzie :P
Oczywiście to żart i każdy zrobi jak zechce ;)
@Gabu: E no ni eprzesadzaj, obecnie chinki się wyrobiły, oczywiście, jakieś pierdoły je tam trapią , ale generalnie większych problemów nie ma. Wiadomo, zobaczymy za 10 lat, ale w tym momencie jest to dobry zakup entry level.
@HamRadioOp: Generalnie ustaw naciąg łańcucha pod obciążeniem właśnie, powinien być wtedy napięty, a jak na luzie to powinien trochę wisieć. W terenie nie będziesz nim latać zapewne.