Wpis z mikrobloga

347 254 - 116 = 347 138

Udało się:) Miałam 5 tygodni by z 30km dobić do swojej pierwszej w życiu setki:) I to taka z przytupem bo, aż 116.
Na początku plan był na 80. Ostatni mój rekord to 63. Ale kiedy dojechaliśmy do celu chcieliśmy jeszcze więcej i jeszcze dalej:)

#rowerowyrownik

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
!Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
  • 4
Nie zdążyłam edytować;)

[Endomondo](https://www.endomondo.com/users/4825533/workouts/578436831?fb_ref=Default&country=gb&measure=metric&action_type_map=%5B%22fitness.bikes%22%5D&fb_action_types=fitness.bikes&fb_action_ids=1035898156434234&fb_source=other_multiline⟨=en&actionobjectmap=%5B1035978539746039%5D&actionrefmap=%5B%22Default%22%5D&o=course)

Udało nam się zaliczyć The Kelpies (Falkirk), The Falkirk Wheel, Stirling Castle i mnóstwo pięknych szkockich krajobrazów:)

Trochę dziś czuję zmęczenie w czterech literach;) Żelowe siedzisko wymieniłam na spodenki z żelową wkładką i nie wiem czy to nie był błąd;)

No nic. Kolejny cel to St. Andrews;)

Dojrzałam też do decyzji zmiany mtb na coś co będzie trochę szybciej i sprawniej poruszać
LadyWasp - Nie zdążyłam edytować;)

Endomondo


Udało nam się zaliczyć The Kelpi...

źródło: comment_CqoULcP32NqSYlm2K4zeZPj5DauKDccO.jpg

Pobierz
@LadyWasp: No patrząc na średnią prędkość, to faktycznie jest możliwe, tylko trzeba jeździć (częściej, a krócej) i noga sama będzie podawać :)