Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o takim pasku B3 ?? Pytam serio XD Na wsi znalazłem, dziadek jeden ma dwa takie za jakieś 1500zl sztuka(jeden kombi drugi sedan), przeszedłbym obojętnie gdyby nie fakt, że wyglądają na naprawdę zadbane zarówno w środku jak i na zewnątrz, rdzy ani grama, lakier do polerki i wyglada ładnie. Środek bardzo ładny(Dodatkowo mam słabość do takich youngtimerów) Gość je chyba ma od ładnych paru lat, bo są jeszcze tablice polskie bez eurobandu.
#motoryzacja #samochody #passat #vag #passeratti
Kejran - Co sądzicie o takim pasku B3 ?? Pytam serio XD Na wsi znalazłem, dziadek jed...

źródło: comment_6Zf9QdxmPgIJ9qG6k0ch9NF3oQY2WTRT.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • 1
@Zaybatzu: @sepakasene: To mnie kręci, proste i tanie, w zakupie i serwisie, a w cenie jakość, solidność i prestiż :D

@lubielizacosy: Od dziecka zawsze chciałem coś mieć w Germanie.
A taki pasek napewno się bedzie wyróżniał pośród golfów mk4 i e36 :)

Jeszcze dziadzio ma cztery maluchy(w tym jeden na chromie niszczeje pod drzewem), tigre, garbusa(tez niszczeje ale w stodole) corsę starą, jakiegoś wielkiego starego voyagera z lat 90,
  • Odpowiedz
@Kejran: LEpsze to niz B5 w ktorym licznik jedzie drugie kolko po pierwszym milionie ;) To juz klasyczna linia. Jesli ten ze zdjecia i nic mu nie dolega to ja bym bral. To wciaz wygodne auto ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@oxygenium92ver-2: Niestety benzyna. W dieslu bym go miał już dziś na podwórku biorąc po uwagę pancerność.
Jeszcze mam na oku pare innych ale starszych autek z lat 80 :) Cos ciekawego wpadnie czym warto sie pochwalić ale zobaczymy co :)
  • Odpowiedz