Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@chixi: @Solitary_Man: @rajet: jak ktoś daje kotu obrożę z dzwonkiem, to powinien sobie uciąć jaja/cycki.

Równie dobrze możecie zwierzakowi amputować łapy, będzie taki fajny kadłubek miałczący.

Upolował królika to upolował, teraz należałoby wygotować to mięso i podać kotkowi, zasłużył. A wygotowanie ma służyć wybiciu pasożytów. Jeśli ktoś chciałby podać na surowo, to koniecznie trzeba wpierw przemrozić.
  • Odpowiedz
@LowcaAndroidow: moja kocica kilka lat temu jak urodziła małego guwniaka to kilka pierwszych dni zwyczajnie się nim opiekowała a po kilku dniach zrobiła sobie z niego zabawkę XD gryzła, kładła się na nim, drapala, nie chciała karmić aż któregoś dnia znalazłem małego kiciusia w kącie z odgryziona głową. Jak go zakopywałen to ona przyszła i łasiła się zadowolona XDD koty to #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: dla niego to zabawa, a ja się cieszyłem z każdej przyniesionej myszy przez Szyszkę. Mniej zadowoleni byli inni domownicy, np. mama, która budziła się z wróbelkiem na poduszce obok głowy xD
Jak już mu jaja uciąłeś, to niech ma trochę radości z życia.
A jak babcia się cieszyła z upolowanych kretów, hoho!
  • Odpowiedz
@L-Dogg: Może to jakiś bydgoski dialekt, że u nas tak się mówi na króliki? W każdym razie po wpisaniu w google "królik+kitajec" trochę haseł się znalazło, więc to nie jest jakiś mój wymysł ani lapsus.
  • Odpowiedz