Wpis z mikrobloga

@JackSnuff: trittico tez brałem, dobrze sie po tym śpi. I do tego miałem Andepin. Faktycznie popęd spada prawie do zera a "pałka mięknie". Dziwne i trochę przerażajace uczucie. Po zaprzestaniu brania ssri niby wszystko wraca do normy, ale nie zawsze. Jest ryzyko, ze nie wróci. Dlatego trochę sie cykałem jak brałem te pisky.
@Ch-jogromPL: ja przestałem brać i nie zauważyłem żadnej różnicy czy biorę czy nie. Oprócz tej miękkiej pały no i po trittico szybciej zasypiałem. Do benzo sie te ssri nie umywają. Tylko benzo działają tak, ze bierzesz i świat robi sie różowy. Z tym, ze one są traktowane jak legalne narkotyki i lekarze nie chcą tego przepisywać. Ja wychodziłem z uzależnienia i to było piekło na ziemi.
@Ch-jogromPL: Przez pierwszy tydzień głodu nie odczuwałem. Później wrócił apetyt do normy. Co do stanu? To nie przejmowałem sie blachostkami , nie drażniło mnie nie wiadomo co troszkę taki odizolowany. Fakt mialem problemy w pracy ze skupieniem, ale wiadomo ustapilo. W przypadku tych tabletek to tak nie jest ze weźmiesz i juz masz inny świat chyba ze Xanax.
@WaltherW: