Wpis z mikrobloga

@Frycu: no to chyba optyk cie robi w #!$%@?, bo ja za szkła placiłem coś kolo 100 zł
Przy komputerze pracuje się przyjemniej, ale bardzo mocno sie brudzą
@binerek: Te, no stary, ale to zależy przecież jakie masz szkla. Mniej zapłacisz za zwykle minusy, więcej za cylindry czy progresywne.

@Frycu: Moim zdaniem warto. Zapytaj w pracy o dofinansowanie.
@Spook: @binerek: @epi: @gaska: No te za 400 miały jak to optyk nazwał "silniejszy natyrelfeks" xD i chyba jakąś powłokę chroniącą przed zarysowaniami.
No a szkła to zerówki bez wady. Co do dofinansowania to jestem na własnej działalności więc jedynie chyba mogę sobie VAT odliczyć :P
@Spook: @Frycu: Za stroną okularydokomputera.pl > Jeśli nie masz wady wzroku i posiadasz monitor LCD, nie ma sensu kupować okularów tzw. plano (z mocą zerową) z powłoką antyrefleksyjną, w celu ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Nie dotyczny zintegrowanych powłok ochronnych (AR + EMI) - te polecane szczególne dla alergików, zdecydowanie poprawiają komfort pracy nawet osób nie mających wady wzroku i używający monitórów LCD czy laptopów!

Oraz link

Wydaje mi się, że
@Frycu: Nie jestem przekonana czy zerówki są Ci faktycznie potrzebne. Chyba lepiej robić sobie częściej przerwy, robić jakieś ćwiczenia, w zasadzie to co wrzucił @Neveiz: jest całkiem sensowne i pokrywa się z opinią okulisty do którego chodzę.