Wpis z mikrobloga

Dobra mirunie, stwierdziłem, że pora brać nogi za pas z #njumobile, bo ten ichniejszy abonament jest bardzo fajny jeżeli się prawie wcale nie używa telefonu i tłucze na samym internecie (jakiś czas temu tak robiłem :D) i rachunki przychodzą po kilkanaście zyli za miesiąc. Bo tam jest jakaśtam stawka za minutę/sms, która się zatrzymuje przy dobiciu do 19 złotych na dzwonieniu i 19 na smsowaniu. Tyle że od jakiegoś czasu przy okazji "wychodzenia z piwnicy do ludzi xd" zacząłem też dzwonić na tyle, że podbijam rachunek mniej więcej właśnie do tego poziomu i rachunki zaczęły przychodzić po czterdzieści pare cebulionów xd.

Także tego, polećcie gdzie teraz najlepiej się bujnąć z telefonem żeby tanio wychodziło trochę podzwonić i popisać, ale żeby i tak te 2GB neta były, ale takiego z lejkiem przepustowości, a nie pierdylionem cebul za 100KB po przekroczeniu limitu.
#kiciochpyta #telefony #siecikomorkowe #eksperciorange #costamjeszcze
  • 6
@Slowbro: Masz w Nju ten abonament za 29zł teraz dostępny, więc będzie Ci się opłacało go włączyć, chyba, że wolisz iść do innej sieci jak sugeruje kolega, ale warunki podobne. Nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe/smsy i mmsy i 2gb internetu.