Wpis z mikrobloga

#dragonball
#smoczekule

20 dni poszukiwań za mną i wreszcie jest! Pierwsza smocza kula odnaleziona. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jest śliczna i posiada dwie gwiazdki! Kula leżała sobie luzem na plaży niedaleko miejscowości Haijiao w Chinach. Trochę na południe od Shankouzhen. Swoją drogą nie pytajcie tubylców o drogę bo się na geografii własnego rejonu kompletnie nie znają.

Co do samych poszukiwań, to nie było zbyt trudno. Można powiedzieć, że to dość łatwy początek wyprawy, choć nie obyło się bez kłopotów. Główne problemy wynikały z tego, że nie do końca opanowałem obsługę smoczego radaru. Nie wyłączałem go i przez to kilka razy baterie zdążyły mi paść w środku drogi. A szukajcie sobie kiosku w Chinach, 100 kilometrów od najbliższej wioski. Dramat. Innym razem źle trzymałem to ustrojstwo i zamiast się do kuli zbliżać to się oddalałem. A zorientowałem się o tym po dwóch dniach marszu!
W każdym razie pierwsza kula jest to i smok mi nie ucieknie. Pozostałe kule na radarze błyszczą nieruchomo, co oznacza, że nikt ich jeszcze nie znalazł i się nie przemieszczają. A jak ktoś je znajdzie to prędzej czy później natrafi na mnie. Na razie na radarze widzę jeszcze 3 kule. Reszta może być gdzieś pod ziemią albo są zbyt daleko. Jakby ktoś coś wiedział to piszcie Mireczki na PW!

O dalszych efektach poszukiwań będę na bieżąco was informował! Bajo i niech Armia Czerwonej Wstęgi będzie z wami!

Pamiętajcie, że szukam kul dla jednego życzenia, które Smok musi spełnić!
A tym życzeniem jest:

Pobierz Kryminator - #dragonball
#smoczekule

20 dni poszukiwań za mną i wreszcie jest! Pi...
źródło: comment_l82xWYUKQ2niMsjkYPwnR7W6t8sgcUUF.jpg
  • 2