Wpis z mikrobloga

Ostrzegam wszystkich przed zakupami na #agitopl. Nie dość, że sprzedają rzeczy których nie mają to nie chcą zwrócić pieniędzy! Nie popełniajcie mojego błędu - nie zadawajcie się z nimi lub wybierajcie płatność przy odbiorze. Patrząc na tablicę facebooka nie jestem jedyny, więc nie jest to odosobniony przypadek. #gorzkiezale #oswiadczenie #przestroga
  • 5
@ZetarXenil: Tyle że Agito to kiedys był dobry sklep. Sam tam robiłem zakupy nieraz i byłem zadowolony. Odkąd prasa się rozpisała o ich problemach w maju wyglądało że zaczyna być już OK. Moja wina, że polegałem na dobrych poprzednich doświadczeniach.
@ClintE: Niedawno kupowałem tam szlifierkę - szybko i bez problemów. 5 sierpnia kupiłem dysk SSD. Cisza. Żadnej reakcji. Po tygodniu piszę maila z pytaniem o status wysyłki - cisza. Po drugim mailu dostaje odpowiedź że nie mieli tych dysków już w chwili dokonania przeze mnie zakupu... oferta na stronie ciągle aktualna (status: w magazynie) - profesjonalne podejście. Od tej pory próbuje doprosić się o zwrot pieniędzy - bezskutecznie.