Wpis z mikrobloga

@mmartaa: napisz, że masz kolejkę chętnych na jego miejsce i nie wiesz czy nie będą już wywąchane, no chyba, że da 50zł więcej to będzie pierwszy.
  • Odpowiedz
@mmartaa: jeśli często w nich chodziłaś to będzie miał radość. a jeśli "pachną nowością" to złoży reklamacje :P mam dwie znajome, które czasem sprzedają różne rzeczy, jakbyś chciała się gościa pozbyć, to mogę dać namiary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mmartaa: to dawaaaaj, bosą stopą w buta, cały dzień fitness, będziesz miała stałego klienta ( ͡° ͜ʖ ͡°) za dodatkowe 50 zł możesz opchnąć całodniowe rajstopy kupione za 5zł, nawet potargane.
  • Odpowiedz
@mmartaa: a tylko właśnie... szczelnie zapakować. ale dla takiej przebity się opłaca.

ciekawe czy faceci mają komu co sprzedawać bo mi się wala parę starych skarpetek... muszę zrobić risercz rynku.
  • Odpowiedz
@mmartaa: weź dorzuć mi jeszcze jakieś fikuśne stringi że śladami po masowaniu swojego pinionżka z opisem jak to robiłaś, to jest automatycznie +100 zł w górę.
  • Odpowiedz
  • 1
@mmartaa: skoro fetyszysta, to zapytaj co go jeszcze kręci, być może pozbędziesz się więcej rzeczy za dobrą cenę. Może nawet i współpraca na dłuższą skalę. Pamiętaj tylko aby nie podawać swoich danych, bo będzie mógł Cię nękać.
  • Odpowiedz