Wpis z mikrobloga

Szukając czegoś o #rosja wpadłem na portal www.rosjanki.org, na którym można sobie wybrać żonę z #ukraina, Rosji, #bialorus itp.
Niby że portal randkowy.
Z ciekawości zarejestrowałem się i powiem wam że kurde dużo fajnych #rozowepaski
Nie żebym szukał, ale zastanawia mnie czy to nie przypadkiem jakiś fake albo jakaś #roksa, bo jest tam ich tyle że głowa mała i do tego urodne. Nie chce mi się wierzyć że tyle kobiet z za wschodniej granicy szuka męża w Polszy.

Zawołam #stulejacontent i #tfwnogf może im się przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta #pytanie
  • 15
Właśnie sobie wyobraziłam jakie oburzenie by tu powstało, gdyby jakiś #rozowypasek zaczął wychwalać podobny portal, tylko że z Erasmusami


@Svercelka: Hehe trochę się spóźniłaś z tym oburzeniem, jakieś 10-15 lat, wtedy Polacy rzeczywiście reagowali urażoną dumą na związki Polek z Niemcami czy Angolami ale teraz? Nikt normalny nie bierze się za wiecznie niezadowolone księżniczki cebulandii szkoro rzut beretem stąd są piękne i fajne dziewczyny z którymi rozmowa nie przypomina rozbrajania bomby
Jeśli spotykałeś się z samymi rozkapryszonymi księżniczkami to znaczy, że ty masz jakiś problem


@Svercelka: Ja jestem winny że panienki są głupie i rozkapryszone, wiadoma sprawa.
Zapomniałaś dodać że jestem niedojrzały, płytki i pusty, zawsze ten sam schemat, a podobno tak trudno zrozumieć kobiety
Skąd wy bierzecie te swoje "przemyślenia"...