Wpis z mikrobloga

Chcę wymienić kartę SIM na micro SIM, niby nic prostszego.

Idę do salonu #orange w Gliwicach, odczekuję swoje w kolejce - jakieś 30 min., akurat facet przedemną również wymienia sobie kartę, więc troszeczkę podsł#!$%@?ąc wiem już co i jak :) Dodam, że tego faceta obsługiwała kobieta.
Dla mnie zwolniło się stanowisko obok - opisuję szanownemu panu co chcę zrobić. Pan informuje mnie, że koszt wymiany to 25 zł, "spoko" - mówię. "Lecz jest problem" - dodaje człowiek. Okazuje się, że jestem niesamowitym fartem, ponieważ szanownemu panu została OSTATNIA karta micro SIM w salonie, ba! Odda mi ją za darmo, jeżeli tylko założę na miejscu konto w banku(?!).. Mam dwa konta, nie potrzebuję więcej - odmawiam śmiejąc się - żałosne. Pytam dlaczego tamtemu facetowi pani była w stanie wymienić kartę od ręki - "być może miała jeszcze w szufladzie jakieś schowane" odpowiada po chwili zawachania, zbity z tropu pan.
Wychodząc słyszę jeszcze - "ale wie Pan, że tylko w salonie można taką kartę wymienić? Nigdzie indziej!".

Czy ORANGE już totalnie po***ało? Gdyby nie to, że jestem zbyt leniwy już dawno przeszedłbym do innego operatora, ale teraz chyba miarka się przebrała...

#orange #oszukujo #oszustwo #wyludzenie ##!$%@?
  • 21
  • Odpowiedz
@mikey93: W Playu wymiana micro na nano (IPhone) kosztuje piątkę i doliczają Ci do następnej f-ry a kartę dostajesz od ręki (wiem z autopsji). Wiem też, że któryś operator wymienia nawet za darmo ale to co Ty opisałeś to jakaś kpina.
  • Odpowiedz
@Piw_Benzyna: w play w większości ofert jest to za free, a naczesciej wystarczy powiedzieć ze tracisz zasięg i testowales na innych telefonach i tez dupa i wtedy muszą wymienić za free.
  • Odpowiedz
  • 2
@mikey93: Poszedłeś do ajenta orange pewnie. Oni są #!$%@?. Jak już chcesz coś załatwić w salonie to radzę iść do salonu prowadzonego stricte przez orange a nie ajentów.
  • Odpowiedz
@wszyscyKtorzyPisaliZebyCiac nie chcę ciąć.. moja karta ma jakieś 10 lat, w moim telefonie działa ok, ale musiałem swego czasu przełożyć ją do innego i tam co chwile rozłączało ją .. :/ Dlatego teraz gdy mam okazję wymienić chcę full nówkę nie śmiganą :D

@kobeb właśnie, że to jest salon Orange - specjalnie sprawdzałem przed wyjściem, bo czytałem, że tylko w salonie można to wymienić od ręki :)
  • Odpowiedz
Btw. zadzwoniłem do innego salonu, pytam czy mają karty micro SIM - "masa", "wymiana od ręki" - pytam, "oczywiście". Oby tak faktycznie było.
Pani przez tel. bardzo zdziwiona tym co odpieprzyli w Gl. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mikey93: koleś chciał na Tobie zrobić sobie deal. Powinieneś poprosić kierownika salonu za warunkowanie #!$%@? karty sim... albo zgłoś sprawę gdzieś wyżej, pracownik nie będzie miał lekko :)
  • Odpowiedz