Wpis z mikrobloga

Widok na Downtown w San Francisco z wyróżniającym się najwyższym budynkiem w mieście, Transamerica Pyramid. Mając 260 m, jest o 29 m wyższy niż nasz poczciwy PKiN, za to 281 m niższy od Freedom Tower w Nowym Jorku. W tle widoczny Bay Bridge, most łączący SF z Oakland :)
@Kolelo, prosiłeś o tag - zatem wszystkich chętnych zapraszam na #podzlotymmostem - będę wrzucać najróżniejsze zdjęcia i ciekawostki z pobytu tutaj ()
#podrozujzwykopem #sanfrancisco #usa
Chacha - Widok na Downtown w San Francisco z wyróżniającym się najwyższym budynkiem w...

źródło: comment_oy4Vz5gh11siF8X3qzf1LHiFdryQsVKn.jpg

Pobierz
  • 19
@full_throttle: I see what u did there! Ale spokojnie, jest trochę dróg do dostania stałego pobytu/obywatelstwa :D
@FantaZy: kurs językowy :)
@DoubleD: Za ciepło? ( ͡º ͜ʖ͡º) Mi tylko wilgotność powietrza rano przeszkadza. Zanim dotrę do szkoły, cała płynę.
@zoozgive: Na razie wracam. Na razie ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale liczę na wrócenie tu na dłużej, nic nie stoi
@Chacha: tak, nie czuję się najlepiej w gorących klimatach, dlatego San Francisco mi pasuje bo jest wiosna/jesień cały rok :D

@FantaZy odp na drugie pytanie
- ślub z obywatelem
-zielona karta od pracodawcy
@DoubleD: hmm.. a załóżmy, że znalazłem rozowypasek ktory ma obywatelstwo usa i zgadza się wziąć ze mną ślub. Jakie taka "para" musi spełniać warunki? tzn. ileś razem mieszkać? ktoś to sprawdza?
@FantaZy: Tak, EF. Na szczęście nie muszę interesować się zdobywaniem obywatelstwa, więc niestety nie pomogę :(
@DoubleD: Gdyby nie ta wilgotność, byłoby ok. Ale i tak nie jest tak źle, jak w Chicago :D Zazdroszczę mieszkania tu :)
@FantaZy: 4 tygodnie. Dużym plusem jest poznanie tych wszystkich ludzi - daje Ci to, jakby nie patrzeć, darmowe noclegi na całym świecie :D Na razie po jednym tygodniu jestem całkiem zadowolona, mimo, że sporo czasu spędziłam chora w łóżku. Wybrałam kurs o umiarkowanej intensywności (26 h tygodniowo) i jest to idealna ilość czasu poświęcanego nauce przy wciąż trwającym wakacyjnym rozleniwieniu :) Przyjeżdża tu nie tylko młodzież, jest sporo osób 30+ (SF