Wpis z mikrobloga

Wspólny spacer z wielkim psem i wielkim kotem na 2 smyczach o godzinie 12 w nocy jest fascynujący. Odkrywa się nowe niesamowite rzeczy: np dziury w studzience ściekowej do których można wkładać i wyciągać łapki. Przez 10 minut. A potem po kolei wąchać wszystkie listki na krzaku obok. Oraz zderzaki samochodów. Po czym ni stąd, ni zowąd dziko pobiec przed siebie z rozwianym ogonem. Taak. Koty uczą inaczej spojrzeć na rzeczywistość. #nocnazmiana #koty
  • 33
@Ch_K: a myslisz, że mam inne wyjście? Spróbuj wytłumaczyć maincoonowi że na dwór nie wyjdzie. Mam 2 wyjścia albo z nim wychodzic albo gdzies go oddac do domu z ogrodem, skad zaraz zwieje albo go samochód przejedzie
@Ch_K: Ten jest skubaniec. Najgorsze że robi raban zawsze około północy. W dzień nie chce nigdzie wychodzić. A nie wiem czy wiesz, że mainecoony nie miauczą jak normalne koty tylko sie wydzierają i wydają mnóstwo dziwnych dźwieków
@baba_by_sie_jednak_przydala: miałes kiedyś kota? Ja jako typowy psiarz, który od urodzenia miał psy, nie miałam okresu w zyciu bez psa, powiem Ci że koty sa fascynujące. I przywiązują sie do własciciela. Mają silne osobowości, swoje zdanie na wiele tematów ale sa cholernie inteligentnymi zwierzakami. Trudno porównywac kota i psa bo sa tak diametralnie rózne. najlepiej mieć kota i psa :P
@Ch_K: No ja wiem o tym bo niestety pochowałam juz kilka psów i kotów w swoim życiu. I za każdym razem mówię nigdy więcej, bo za bardzo rozpaczam. Ale dom bez futrzaków, to nie dom. I żeby nie było, mam też męża i córkę :P