Wpis z mikrobloga

Dziś zdjęcie nie do końca z San Francisco - choć wciąż Bay Area. Odwiedziłam kampus uniwersytetu w Berkeley, który wywarł na mnie niesamowite wrażenie :D Miałam podwójne szczęście - raz, że są tu już studenci, więc można poczuć klimat tak ogromnej uczelni, dwa, że udało mi się dołączyć do wycieczki dla osób zainteresowanych studiowaniem tu - więc dowiedziałam się wielu ciekawych informacji :)
Na zdjęciu kawałek kampusu wraz z mostem Golden Gate w tle ʕʔ
#podzlotymmostem #berkeley #usa #podrozujzwykopem
Chacha - Dziś zdjęcie nie do końca z San Francisco - choć wciąż Bay Area. Odwiedziłam...

źródło: comment_Kst4kyy3t31OSvdcmOeu098OsGXBzTSs.jpg

Pobierz
  • 18
@paveu_: miesiąc. Kurs angielskiego :)
@eMDe: ee tam :D zastanawia mnie, czemu, o ile w życiu realnym powiedzenie komplementu uznawane jest za coś miłego, na wykopie uchodzi od razu za stulejarstwo. @Utiopa:
@liqui6: warto! Ja się już 3 lata temu zdążyłam po kilkugodzinnej wizycie w tym mieście zakochać :)
@paveu_: Byłam sporo razy na wschodnim, ale nie urzekło mnie w takim stopniu, co zachodnie :) Kalifornia ma swój niesamowity, jak dla mnie lekko europejski klimat :) Choć co ciekawe, ludzie z całego świata się tu odnajdują i czują jak w domu - słyszałam od innych studentów opinie, że San Francisco jest podobne chociażby do Seulu, jak i do Szanghaju.
@liqui6: Ten brud jest straszny ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nowy Jork rozczarował mnie tak samo, jak Paryż. Niby miejsca uwielbiane przez wszystkich, spełnienie marzeń i tak dalej - dla mnie miasta "zabierzcie mnie stąd".
@Chacha: oj tam, nie chcę się bawić w adwokata miasta Nowy Jork,ale tutaj jest naprawdę fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomimo tego, że są choróbska z całego świata, wilgotne powietrze etc ( ͡° ͜ʖ ͡°). W Kalifornii od jakiegoś czasu rasa biała schodzi w mniejszość na poczet latynsów i azjatów. Za 50 lat biały będzie w dużej mniejszości.
@Chacha: Piękny widoczek. Sama jutro tam lecę i będę miała okazje osobiście to wszystko zobaczyć ;) Może masz jakieś miejsca mniej turystyczne godne polecenia?
@Sheta: Jakbyś miała okazję, można razem coś pozwiedzać! :) Póki co, wciąż kręcę się po "obowiązkowych" miejscach, zahaczając o lokalizacje polecane przez miejscowych na Foursquare.
@Chacha: Jasne, możemy się na jakieś wspólne zwiedzanie umówić ;) Będę tutaj cały wrzesień więc mam czas. Mieszkasz w samym SF czy gdzieś na przedmieściach?