Wpis z mikrobloga

No i się zesrało. Insignis zaprezentował okładki nowego wydania cyklu Metro, razem z najnowszym Metro 2035. Tylko że okładka 2035 ma inną stylistykę niż te dotychczas wydane, w związku z czym będę musiał zakupić całą nową trylogię ( #piekloperfekcjonistow here), a moje dwie pierwsze części sprzedać. Tylko że na na jednej z nich mam autograf ()
Oświadczenie Insignis w komentarzu.
#ksiazki #metro2033
sharpshooter - No i się zesrało. Insignis zaprezentował okładki nowego wydania cyklu ...

źródło: comment_HywJVkuBRQe4i1xj4KUSDM3C5L6zV1cD.jpg

Pobierz
  • 8
Jesienią bieżącego roku swoją polską premierę będzie miała jedna z najbardziej wyczekiwanych powieści fantastyczno-naukowych – Metro 2035 Dmitrija Glukhovsky’ego. Powieść ta zamyka cykl Metro i wraz z Metrem 2033 oraz Metrem 2034 tworzy kompletną fabularnie trylogię.
Z okazji premiery Metra 2035 wprowadzimy na rynek nowe edycje wszystkich tomów trylogii Glukhovsky’ego w odmienionej, artystycznej szacie graficznej autorstwa Ilji Jackiewicza, znanego i utalentowanego rosyjskiego ilustratora, twórcy okładek takich książek jak FUTU.RE (Glukhovsky), Łzy Diabła
@sharpshooter: Chyba ich coś boli :/ Dostaną zjeby od tych wszystkich, którzy mają skompletowane wszystkie powieści z Universum 2033 i szybko wydadzą 2035 w starej szacie graficznej. :/
Jakoś mi się nie uśmiecha kupować jednej, jedynej książki ze zmienioną grafiką :/