Wpis z mikrobloga

Dziś pierwszy raz doskoczyłem do obręczy na normalnym koszu i to parę razy na spokojnie. Moje obserwacje:

-duży wpływ na wyskok ma to jak bardzo zejdziemy w dół(ugniemy kolana i pochylimy sylwetkę)

-przysiady, przysiady na jednej nodze i brzuszki jednak działają, na efekty poza tym że ma się ochotę wbiegać po każdych schodach, trzeba poczekać około miesiąca.

W połowie treningu złapał mnie bardzo mocny skurcz lewej nogi, pod koniec treningu drugiej. polecacie jakieś środki? bo magnez w tabletkach nie działa, widziałem że niektórzy grają w takich wysokich getrach pomaga to, czy lepiej przeznaczyć pieniądze na lepszą diete?

#koszykowka #trening #smalecchcedaczgory
  • 4
@imarid: za malo... 182 cm 237.5 cm zasiegu w butach chyba, ale nie jestem już pewien. Troche za to ciezki jestem, normalnie waze kolo 81 kg a teraz mi się przytylo na zime jakies 6 kg.
@smaleckg: Ja mam kumpla, który trenował kiedyś ostro kulturystykę, biegał na krótkie dystanse na szczeblach krajowych, wojewódzkich, i przy 173cm pakował bez większych problemów do kosza pełnowymiarowego (sic!). Kwestia treningu.