Wpis z mikrobloga

Mireczki, pozdrawiam Was gorąco z Mikkeller baru! ()
Wypróbowane:
Modern Times Beer - Fortunate Islands w wersji ze skórką grejpfruta
Mikkeller () - Cali Rare (na zdjęciu)
Oba bardzo przyjemne, lekkie, orzeźwiające. Ale muszę przyznać, że grejpfrutowe urywa tyłek :D To zupełnie inny smak, niż naszego swojskiego Corneliusa - czuć nie miąższ owocu, ale delikatną gorycz jego skórki, która genialnie komponuje się ze standardowym, lekko bananowym aromatem pszeniczniaka.
Udanego weekendu!

#piwo #craftbeer #podzlotymmostem #pijzwykopem
Chacha - Mireczki, pozdrawiam Was gorąco z Mikkeller baru! (。◕‿‿◕。)
Wypróbowane: 
M...

źródło: comment_6c2IWTN1SwcJXTmXsfrdaWvaOYfWRC3U.jpg

Pobierz
  • 9
@liqui6: Nie wiem jak z ich dostępnością w sklepach, oba warzone w Cali. Ale piwa spod szyldu Mikkellera to i w Polsce można znaleźć, więc myślę, że wystarczy poszukać :) Z prawdopodobnie łatwiej dostępnych mogę polecić Down to Earth browaru 21st Amendment, widzialam je zarówno w Trader Joe's, jak i w Targecie, pyszna, cytrusowa Session IPA :)
@Chacha: aż przejdę się do deli mam na rogu ulicy, regał z browarem jest, a cholera nie pomyślałem, byłem ostatnio w sporym monopolowym, mogłem zobaczyć, jakie mają ciekawe piwa, może jutro w pensylwanii będą jakieś ciekawe browary regionalne
@AleBrew: Nie porównałam Mikkellera do Corneliusa, napisałam o drugim piweczku :< Ale chodziło mi tylko o porównanie aromatu. Że jest zupełnie inny:) Nie piłam innych grejpfrutowych u nas ()